Підручники з екології для 10 класу

Поспішайте купити за видавничою ціною рідкісний підручник «Екологія» для 10 класу школи з українською мовою навчання! Наш Книжковий інтернет-магазин поки що може забезпечити всіх бажаючих даним навчальним посібником у необмеженій кількості. Замовляйте його просто зараз онлайн за нашою адресою  schooldream@ukr.net або за будь-яким номером телефону:  +380971899420, +380637879549 й отримуйте за кілька днів!

Усе – про підручник

Підручник обсягом 242 сторінки під назвою «Екологія. 10. Профільний рівень» підготовлений групою авторів: Царик Л. П., Царик П. Л. і Вітенко І. М. у київському видавництві «Генеза», рекомендований Міністерством освіти і науки України для загальноосвітніх шкіл, відповідає санітарним нормам видання шкільних навчальних посібників, має сучасний дизайн усередині й чудову доцільну обкладинку.

За даним першоджерелом десятикласники вивчатимуть цілком актуальні теми сьогодення. Тут – і предмет екології, й система «Природа, населення, господарство», і природокористування як наука про ставлення людини до природних компонентів, більш конкретно школярі ознайомляться з промисловим, сільськогосподарським, рекреаційним природокористуванням і зі впливом на природу транспорту, науки та військової справи. Окремо мова йтиме про заповідну справу.

У книзі гарно подаються початки розділів, прикрашаються різними засобами навіть і всі сторінки.

Чому обирають «SCHOOLDREAM»

Ми пропонуємо нашим покупцям широкий спектр нової актуальної навчальної літератури для школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України, яка відповідає чинним програмам і науково-методичним вимогам, виконуємо замовлення швидко і якісно, у відповідності до потреб споживача.

Замовляйте підручник з екології за будь-якою адресою! Знижки в нас завжди отримують учителі, постійні та оптові покупці. Партії товару на особливо великі суми відправляються безкоштовно.

Ми завжди раді співпраці з Вами!

 


Грн
Грн
Екологія Підручник 10 клас Л.П. Царик, П.Л. Царик - Генеза -empty
Пропонований підручник з екології - це перший вітчизняний підручник, адресований учням профільних класів. На сторінках цієї навчальної книжки ви знайдете продумані, аргументовані і виважені відповіді
Екологія Підручник 10 клас Л.П. Царик, П.Л. Царик - Генеза -

Ціна 65,00 Грн

В наявності
ZWRlZDcyZ