Главная » ДПА 2021 » ДПА 2021 Математика 4 клас Збірник завдань для ПКР Пархоменко - Генеза -


        

ДПА 2021 Математика 4 клас Збірник завдань для ПКР Пархоменко - Генеза -

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з математики для 4 класу (підготовка до ДПА-2021) Пархоменко К. (Генеза)

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0435-7
Видавник: Генеза
Сторінок: 64
Формат: 70x100
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ДПА 2020
Особливість: Учням 4 класів
Ціна:
40,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з математики (ДПА 2021 4 клас) авторпархоменко Н. (Генеза)

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з математики для 4 класу (підготовка до ДПА-2021) Пархоменко К. видавництва "Генеза" містить контрольні роботи для перевірки рівня сформованості в четвертокласників предметної математичної компетентності відповідно до таких змістових компонентів навчального матеріалу: числа, дії з числами; величини; математичні вирази, рівності, нерівності; просторові відношення, геометричні фігури; задачі; робота з даними.

Зміст завдань відповідає оновленій у 2021 році навчальній програмі з математики для 1-4 класів та орієнтовним вимогам до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.

Контрольні роботи з математики до ДПА 2021 структуровано відповідно до комбінацій, запропонованих в орієнтовних вимогах до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи. Кожна робота охоплює усі змістові лінії навчальної програми та представлена у двох рівноцінних варіантах, які містять завдання різних рівнів складності.

Відповідно до орієнтовних вимог тестові контрольні роботи № 1—7 оцінюють таким чином: правильне виконання кожного тестового завдання закритого типу оцінюється 1 балом; завдання на встановлення відповідності й послідовності, а також відкрите завдання — 2 балами (якщо таке завдання виконано частково, то оцінюється 1 балом), правильно розв’язана задача — 3 балами (якщо хід розв’язування задачі неправильний, учень не отримує жодного бала, якщо неправильним є вибір останньої дії — 2 бали, якщо неправильним є вибір однієї дії (другої або третьої) та/або є помилка в обчисленні — 1 бал; за помилки в обчисленнях при дотриманні ходу розв’язання задачі знімається 1 бал). Комбіновані контрольні роботи № 8—12 оцінюють з урахуванням кількості математичних операцій, необхідних для виконання кожного окремого завдання.

 

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

M2I2YT