Главная » ДОВІДНИКИ І ПОСІБНИКИ

ДОВІДНИКИ І ПОСІБНИКИ

Довідники і посібники для підготовки до ДПА та ЗНО

Купити за видавничими цінами довідники і посібники для учнів 1–4, 5–11 класів та абітурієнтів за різними навчальними предметами можна в необмеженій кількості, оптом чи в роздріб, тут, у нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM».

Ще кілька років тому всі нові довідники, видані за матеріалами шкільної програми, можна було на пальцях перелічити. Трохи більший відсотковий обсяг займали навчальні посібники для старших класів: це переважно – збірники задач і завдань із точних предметів та збірники тестових завдань для багатьох шкільних дисциплін.

Зараз же, коли все навчання старшої школи спрямоване на успішне складання ЗНО, яке майже одразу відчиняє двері всіх вищих навчальних закладів для випускників, у довідковій літературі навіть фахівцям важко розібратися.

Зате стало легше одинадцятикласникам: замість копіткого порпання в кількох підручниках шкільного курсу певного навчального предмета вони отримують за порівняно невеликі гроші товстеньку книжечку-довідник із найголовнішим навчальним матеріалом, турботливо складену для них найкращими фахівцями країни. Не випадково ж довідковою літературою для випускників (і абітурієнтів – водночас) полюбляють користуватися вчителі школи. Це – найкращий індикатор для нової літератури нашого часу!

Серії сучасної довідкової літератури

Довідкова література не є основною для звичайного школяра. Вона покликана надати швидку допомогу лише тому учневі, який уже багато знає. Але на даний час вона нерідко стає головною (і навіть єдиною можливою) для одинадцятикласника, якому вдале складання іспиту зовнішнього незалежного оцінювання відкриє шлях до вступу в омріяні інститут, університет чи академію.

Сучасні довідники для абітурієнтів та школярів (учнів) укладаються з максимальним урахуванням програм ЗНО зі всіх визначених предметів і дають універсальну теоретичну підготовку за обмежений проміжок часу. Їх готують і друкують кілька видавництв України, які вже мають певний досвід у складанні таких навчальних посібників. Ознайомтеся, будь ласка, з найпоширенішими їхніми серіями.

* «(Назва навчального предмета). Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА», готується різними авторами у видавництві «Абетка», місто Кам'янець-Подільський.

* «(Назва навчального предмета). Довідник для абітурієнтів та школярів. Повний курс підготовки для вступу до вищих навчальних закладів», під різним авторством – у видавництві «Літера ЛТД» міста Києва.

* «(Назва навчального предмета). Довідник школяра» (Є довідники для початкової школи і старших класів різних авторів), друкуються у видавництві «Підручники і посібники» міста Тернополя.

* «Практичний довідник. (Назва предмета). Теорія і практика», продукція різних авторів Видавничого дому «Весна» міста Харкова.

* «(Назва літератури). Джерела. Хрестоматія-довідник», підготовлено різними авторами у видавництві «Ранок» міста Харкова.

*  Серія «Рятівник». Короткі довідники школяра: «(Назва предмета) у таблицях та схемах (для учнів 5–11 класів та абітурієнтів)», пишеться різними авторами в харківському видавництві «Ранок».

* «100 тем ЗНО. Експрес-допомога. (Назва предмета)», готується різними авторами в харківському видавництві «АССА».

Типові навчальні посібники

Для уроків математики, алгебри, геометрії, фізики та деяких інших шкільних предметів, переважно авторами основних підручників, укладаються «Збірники задач і завдань». Вони є давнім видом посібників і зараз ще не втратили актуальності. Багато посібників нині пропонують тестові завдання для тематичного опитування школярів із різних дисциплін.

А ми звертаємо Вашу увагу на серії нових навчальних посібників, які на даний час видаються.

  • «(Назва предмета). Збірник задач (або завдань)», готується з багатьох навчальних предметів різними авторами у видавництві «Підручники і посібники» міста Тернополя.
  • «(Назва предмета). Збірник тестових завдань» (Підготовка до ДПА й ЗНО), готується різними авторами у видавництві «Абетка» міста Кам'янця-Подільського.
  • «(Назва предмета). Зовнішнє незалежне оцінювання. Збірник тестових завдань», складається різними авторами у видавництві «Підручники і посібники» міста Тернополя.

«SCHOOLDREAM» – чудовий партнер

Покликання нашого книжкового інтернет-магазину – бути в курсі випуску нової навчальної літератури й надавати покупцям швидку, зручну й недорогу можливість придбати необхідну літературу з мінімумом енергетичних і часових витрат.

Ми обслуговуємо заявки на будь-яку кількість примірників усіх видавництв України й за всіма адресами наших клієнтів. Постійними знижками в нас користуються вчителі, зареєстровані на сайті покупці та оптові замовники. Товари на особливо великі суми доставляються безкоштовно.

Співпраця з нами – запорука Вашого успіху!

 


MmY5ZDgx