Главная » ЗНО 2021 » Довідник з української мови та літ (Техніч) до ЗНО 2021 Авраменко О. - Грамота -


        

Довідник з української мови та літ (Техніч) до ЗНО 2021 Авраменко О. - Грамота -

Довідник з української мови та літератури (завдання в тестовій формі для Технічних спеціальностей) для підготовки до ЗНО 2021 (частина 1) Авраменко О.(Грамота)

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-842-3
Видавник: Грамота
Сторінок: 336
Формат: 60x84
Друк: Монохром
Обкладинка: Тверда
Призначення: Підготовка до ЗНО 2021
Особливість: Теорія + тестові завдання до ЗНО 2021
Надруковано: Київ
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Довідник та завдання в тестовій формі для технічних спеціальностей (1 частина) для підготовки до ЗНО 2021 з української мови та літератури автори Авраменко О., Блажко М. (Грамота, Київ, 2021 рік)

Недорого (оптом) купити оновлений «Довідник. Завдання в тестовій формі. І частина» з української мови й літератури автора Авраменка О. М., Блажко М. Б. видавництва «Грамота» для підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року можна оптом і в одному екземплярі у нас, в інтернет-магазині навчальної літератури SCHOOLDREAM.

Даний посібник пропонує майже універсальну підготовку до обов'язкового іспиту для всіх випускників шкіл і абітурієнтів.

 

Детально – про новий довідник та його автора Авраменко Олександра

Популярність навчальної літератури для підготовки до ЗНО 2021 Авраменка О. М. полягає в тому, що вона написана самим ідеологом зовнішнього незалежного оцінювання, членом його комісії. Хто ж іще зможе краще написати посібники для підготовки до цих іспитів?

Попередня книга «Українська мова та література. Довідник. Завдання в тестовій формі. І частина» з таким самим обсягом – 496 сторінок – цього навчального року мала великий попит у старшокласників. Чим же відрізняється нова книга з такою самою назвою видавницва «Грамота» міста Києва, автора О. М. Авраменка?

Вона підготовлена автором після проходження іспитів ЗНО-2021, з урахуванням нових програм з української мови й літератури для зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, затверджених Міністерством освіти і науки України. Крім того, в ній міститься більше варіантів тестових завдань, ніж у попередній. Проте вказані тонкощі здатні оцінити лише ті користувачі, яким уже довелося працювати з одним посібником. Краще розповісти про загальну цінність даної книги для абітурієнтів.

Довідник з української мови та літератури складається з двох частин: окремих – для кожного навчального предмета, побудованих приблизно за однаковим принципом.

Розділи й теми з української мови за весь період вивчення складені переважно в табличній формі (для зручності повторення), невеликими порціями. Де необхідно, теорія підкріплюється вдалими прикладами. Після цих окремо взятих частин пропонуються тестові завдання для конкретного закріплення пройденого матеріалу.

Навчальні теми з української літератури містять важливі теоретичні відомості про авторів та їхні твори. Тексти, щоправда, подаються лише в цитатному вигляді. Тестові завдання з цього предмета написані також для закріплення програмного матеріалу ЗНО.

Тести містять:

а) короткі запитання для вибору однієї відповіді;

б) фрази для встановлення відповідності;

в) речення чи словосполучення для дописування ключових слів;

г) завдання, що передбачають розгорнуті відповіді.

Випускникам надається можливість повправлятися в заповненні бланків відповідей, з якими їм доведеться мати справу на справжньому іспиті.

Усі свої відповіді старшокласники можуть перевірити за ключами, які подаються після всіх тестів. Це дає можливість попередити помилки на ЗНО, краще підготуватися з деяких тем.

Отже, даний довідник Авраменка О. надає майже всебічну підготовку (крім хрестоматійних текстів) до складання найпершого і найважливішого іспиту.

Поданий у ньому теоретичний і тестовий матеріал може використовуватися учнями і вчителями під час навчального процесу в багатьох класах, оскільки він представляє ту ж саму програму вивчення, тільки у більш стислій формі.

Купівля нового навчального посібника «Довідник. Завдання в тестовій формі. Українська мова та література. ЗНО 2021» Авраменка О. М., видавництва «Грамота» при загальній обізнаності з текстами творів української літератури на 100 % вирішує проблему підготовки до першого іспиту ЗНО.

Де купити «Довідник і тести» Авраменка О. М.

Комплексний посібник з української мови і літератури для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року та інші книги автора Авраменка можна замовити онлайн у будь-якій кількості або за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Нагадуємо, що оптове замовлення книг забезпечить:

а) увесь ваш клас цінними й необхідними посібниками;

б) гарними відсотковими знижками для оплати товару;

в) може забезпечити безкоштовну доставку літератури.

Наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання стосовно наявності товару, умов замовлення, оплати й пересилки необхідних вам посібників. Разом із тим вони можуть прийняти ваше замовлення.

Ви можете оформити в нас заявку й отримати літературу незалежно від місця вашого проживання й замовити зручний для вас вид доставки.

Постійні 5 %-ні знижки в нас при будь-якій кількості куплених екземплярів отримують зареєстровані на сайті покупці та вчителі.

У нас можлива передплата за картою «Приватбанку» або післяплата: за рахунком під час отримання літератури.

Оптове онлайн-замовлення – це чудовий спосіб отримання необхідної навчальної літератури з відчутною економією часу й коштів! Скористайтеся сучасними послугами зв'язку!

 

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZDcxYzYxO