Главная » ПІДРУЧНИКИ 4 КЛАС » ДИЗАЙН ТА ТЕХНОЛОГІЇ

ДИЗАЙНУ ТА ТЕХНОЛОГІЙ 4 КЛАС

На даний час наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література» отримав лише один підручник «Трудове навчання» для 4 класу, але дуже гарний, йому важко скласти конкуренцію. Автори Веремійчик І. М. і Тименко В. П. підготували його у видавництві «Генеза» міста Києва. Посібник містить 103 сторінки, має гриф Міністерства освіти і науки України.

Навчальні теми подано методично правильно, позначаються етапи роботи з трудового навчання, пояснення супроводжується схемами, гарними малюнками, ілюстраціями та фотомакетами.

Виховне значення підручника з трудового  навчання для 4 класу – дуже велике: діти вчаться бути самостійними, акуратними, уважними; за його допомогою вони ознайомляться з різними професіями, навчаться поважати людей праці й берегти продукти чужої праці. Випускникам початкової ланки навчання все це стане у пригоді.

Шановні покупці, якщо Ви мешкаєте в іншому місті, із замовленням літератури ніяких проблем не буде: ми доставляємо наші товари в Одесу, Миколаїв, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кременчук, Полтаву, і в будь-який куточок України. Покупець сам обирає вид доставки й форму оплати.

Як бачите, з нами зручно працювати! Купуйте все тут!

 


MGQzN