ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

nas_obiraut

Доброго дня, шановний відвідувачу сайту! Вас вітає книжковий інтернет-магазин «SCHOOLDREAM»!

Дозвольте занотувати кілька рядків про себе! Ми – не новачки у сфері продажу навчальної літератури. Можемо похвалитися великим позитивним досвідом. І ця справа нам подобається не стільки тим, що можна щось продати. Більше нас приваблює в нашій роботі можливість забезпечити вчителів, учнів чи батьків потрібними навчальними посібниками.

Коли люди хочуть замовити онлайн підручники, робочі зошити, атласи чи інші посібники, досить часто вони звертаються до нас, на сайт «Шкільна література». Чому ж покупці обирають саме нас?

1. Ми завжди підбираємо для продажу тільки сертифікований товар. Отже, в нашій онлайн-крамниці міститься не абсолютно все видане, а найкраще з існуючого.

2. Нам добре відомо, що в школах дозволяється користуватися лише продукцією видавництв із грифом Міністерства освіти і науки України, тому й обираємо саме такі посібники.

3. Навчальна література має проходити сувору санітарну перевірку на якість паперу, відповідність шрифтів, кеглю тощо. Ми допускаємо до продажу лише перевірені посібники.

4. Нами розроблена система швидкої доставки (кілька днів, залежить від місця проживання покупця) замовлених товарів зручним для клієнта способом.

5. Наш інтернет-магазин співпрацює зі всіма видавництвами України, й ми отримуємо літературу безпосередньо від виробників і за їхніми цінами.

6. Ми працюємо без вихідних і майже цілодобово, тому Ваші замовлення приймаються одразу після відправки й розглядаються протягом доби.

7. Усі оптові замовлення відпускаються зі знижками. При великих партіях товару знижки підвищуються й література доставляється безкоштовно.

8. Учителі й постійні покупці (які зареєструвалися на нашому сайті) користуються постійними знижками.

9. При обслуговуванні замовлень ми гарантуємо якість товару і правильний кількісний підрахунок.

Звертайтеся й Ви завжди до нас, щоб зекономити час і кошти та зберегти гарний настрій! Ми підберемо для Вас будь-яку навчальну літературу!

NDhjZTRjM