Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 7 КЛАС » БІОЛОГІЯ » Біологія зошит для поточного та тематичного оцінювання 7 клас Л. Юрченко - ПЕТ-


        

Біологія зошит для поточного та тематичного оцінювання 7 клас Л. Юрченко - ПЕТ-

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з біології для 7 класу Л.П. Юрченко ( ПЕТ )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7207-24-4
Видавник: ПЕТ
Сторінок: 64+16
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
33,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з біології для 7 класу Л.П. Юрченко видавництва "ПЕТ" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

На сучасному етапі розроблено різноманітні ефективні та надійні засоби оцінювання знань учнів. Завдання в тестовій формі залишаються ефективною формою перевірки, об’єктивного оцінювання рівня засвоєння учнями навчального матеріалу з біології.

Запропонований посібник «Біологія. 7 клас: зошит для поточного та тематичного оцінювання» призначений для здійснення вчителем поточного, періодичного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Завдання в тестовій формі розроблено відповідно до чинної програми «Біологія. 6-9 класи», що затверджена Міністерством освіти і науки України.

Матеріали посібника можуть бути використані, як для діагностичного (самостійні роботи до кожної теми), так і для підсумкового оцінювання (контрольні роботи).

Діагностування на основі виявлення знань учнів дає змогу максимально конкретизувати дії вчителя й учнів під час підсумкових занять.

Лабораторні дослідження та практичні роботи з біології укладено відповідно до чинної програми, що затверджена Міністерством освіти і науки України. Лабораторні дослідження виконуються з метою вивчення відповідної інформації під час уроку. На виконання практичних робіт відводиться або урок повністю, або його частина залежно від теми, мети даної роботи.

Під час складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання учні повинні вміти користуватися бланками відповідей. Саме з цієк* метою у поданому зошиті наявні бланки до кожної тематичної роботи. Але використовувати їх чи ні під час перевірки знань учнів, залишається на розсуд учителя.

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з біології для 7 класу Л.П. Юрченко видавництва "ПЕТ" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: ПЕТ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NWExNmV