Главная » ЗНО 2021 » Біологія Збірник тестових завдань 20 варіантів В. Соболь - Абетка -


        

Біологія Збірник тестових завдань 20 варіантів В. Соболь - Абетка -

Біологія. Збірник тренувальних тестових завдань. (20 варіантів у форматі ЗНО та ДПА) автор Соболь В.І. видавництво Абетка

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-332-1
Видавник: Абетка
Сторінок: 168
Формат: 100х70
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Кам'янець-Подільский
Ціна:
100,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купуйте за ціною виробника навчальний посібник «Біологія. Збірник тестових завдань. Зовнішнє незалежне оцінювання» (автор – Соболь В. І.) видавництва «Абетка» міста Кам'янця-Подільського в нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM» і проходьте пробне тестування не виходячи з дому!

У своїй книзі «Збірник тестових завдань. Біологія. Зовнішнє незалежне оцінювання» автор Соболь В. І. розміщує основні поняття й терміни для поновлення знань, величезну групу завдань у тестовій формі й 20 комплектів варіантів тестових завдань, максимально наближених до формату ЗНО.

Опрацювання всіх тестів даної книги дає надійне повторення і закріплення всього шкільного курсу біології. Дуже важливим є той факт, що випускник (чи абітурієнт) може сам перевірити рівень засвоєння навчального матеріалу на основі надрукованих у кінці даного посібника відповідей до всіх тестових питань і завдань. Якщо все співпадає, то чудово, якщо ж багато помилок, слід знову звернутися до певних розділів теорії.

Вказаний вище навчальний посібник із біології для тестової підготовки до ЗНО- (і ДПА) можна використовувати всім старшокласникам у період підготовки до контрольних робіт і вчителям – для проведення цих самих контрольних робіт різного рівня.

Ми приймаємо замовлення на збірник тестів з біології Соболь В. з усіх куточків нашої країни на будь-яку кількість екземплярів і відправляємо літературу зручним для клієнта способом. Оптові замовники, звичайно, отримують знижки. Зі всіма питаннями можна звертатися до наших онлайн-консультантів письмово чи за телефонами, вказаними на сайті.

Раді співпрацювати з Вами! До зв'язку!

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.
При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MDllYTNkYj