Главная » ЗНО 2020 » Біологія Збірник тестових завдань 1250 тестів В. Соболь - Абетка -


        

Біологія Збірник тестових завдань 1250 тестів В. Соболь - Абетка -

Біологія. Збірник тестових завдань. (1250 тематичних завдання у тестовій формі та 3 комплексних варіанти тестових завдань). Соболь В.І.

Відсутній

 

Артикул: 978-617-539-203-4
Видавник: Абетка
Ціна:
100,00 Грн

Купуйте за ціною виробника навчальний посібник «Біологія. Збірник тестових завдань. Зовнішнє незалежне оцінювання» (автор – Соболь В. І.) видавництва «Абетка» міста Кам'янця-Подільського в нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM» і проходьте пробне тестування не виходячи з дому!

Ми рекомендуємо Вам, шановні вчителі, батьки й випускники, придбати цю велику книжку обсягом 400 сторінок тому, що вона містить усе необхідне для підготовки до ЗНО 2017 чи ДПА учня, який добре працював на уроках біології протягом 6–11 класів і, можливо, повторив основний теоретичний матеріал.

У своїй книзі «Збірник тестових завдань. Біологія. Зовнішнє незалежне оцінювання» автор Соболь В. І. розміщує основні поняття й терміни для поновлення знань, величезну групу завдань у тестовій формі й 20 комплектів варіантів тестових завдань, максимально наближених до формату ЗНО.

Опрацювання всіх тестів даної книги дає надійне повторення і закріплення всього шкільного курсу біології. Дуже важливим є той факт, що випускник (чи абітурієнт) може сам перевірити рівень засвоєння навчального матеріалу на основі надрукованих у кінці даного посібника відповідей до всіх тестових питань і завдань. Якщо все співпадає, то чудово, якщо ж багато помилок, слід знову звернутися до певних розділів теорії.

Вказаний вище навчальний посібник із біології для тестової підготовки до ЗНО-2017 (і ДПА) можна використовувати всім старшокласникам у період підготовки до контрольних робіт і вчителям – для проведення цих самих контрольних робіт різного рівня.

Ми приймаємо замовлення на збірник тестів з біології Соболь В. з усіх куточків нашої країни на будь-яку кількість екземплярів і відправляємо літературу зручним для клієнта способом. Оптові замовники, звичайно, отримують знижки. Зі всіма питаннями можна звертатися до наших онлайн-консультантів письмово чи за телефонами, вказаними на сайті.

Раді співпрацювати з Вами! До зв'язку!

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YTE4M