Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » БІОЛОГІЯ » Біологія Робочий зошит Тестові завдання 8 клас С.В. Страшко - Грамота -


        

Біологія Робочий зошит Тестові завдання 8 клас С.В. Страшко - Грамота -

Робочий зошит з біології Тестові завдання Лабораторні дослідження Дослідницькі практикуми для 8 класу С.В. Страшко, М.Ф. Войцехівський ( Грамота )

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-594-1
Видавник: Грамота
Сторінок: 64+56
Формат: А4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
38,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочий зошит з біології  Тестові завдання Лабораторні дослідження для 8 класу С.В. Страшко видавництва "Освіта" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Цього року ви продовжуватимете вивчати предмет «Біологія». Ви дізнаєтеся про особливості будови та функцій людського тіла, отримаєте поради, як зберегти здоров’я, усвідомите місце людини серед інших живих істот. Адже людина — це не тільки біологічний об’єкт, а ще й особистість, гідна поваги, любові та співчуття.

Навчання — складна й копітка праця, яка має певні правила. Уміти навчатися — означає свідомо організувати свою працю.

Біологічна наука, як і будь-яка інша наука, потребує певного алгоритму її опанування. У біології все починається з аналізу біологічних об’єктів, метою якого є умовне розкладання об’єкта або явища на основні складові. Наступним етапом стає синтез, тобто формулювання висновків про подібність, відмінність об’єктів, які вивчаються, їх причини й наслідки.

Кожне біологічне поняття, явище, процес, закон — це узагальнені істотні ознаки. Необхідно проаналізувати, чим ці ознаки подібні, а чим вони відрізняються, виокремити основні з них. Причинно-наслідкові зв’язки між біологічними об’єктами встановлюють, з’ясувавши, що відбулося раніше, як і на що вплинули ті чи інші чинники, які зміни є обов’язковими, а які — можливими. У природі немає випадковостей. Кожне явище має свої причини й наслідки. Отже, будь-яка ваша пізнавальна дія розпочинається з аналізу, а закінчується синтезом — висновком.

Робочий зошит, розроблений на основі підручника «Біологія» для 8 класу (автори Страшко С. В. та ін.), є його необхідним продовженням. Він допоможе вам краще засвоїти матеріал підручника. Зошит складається з власне робочого зошита та зошита для виконання тестових завдань, лабораторних робіт і дослідницьких практикумів.

Рекомендуємо учням регулярно заповнювати словники понять і термінів під час вивчення матеріалу відповідної теми.

Робочий зошит з біології  Тестові завдання Лабораторні дослідження для 8 класу С.В. Страшко видавництва "Освіта" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ODc5ZWY0N