Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » БІОЛОГІЯ » Біологія Робочий зошит 8 клас Вихренко М.А. (НОВА ПРОГРАМА) - Школяр -


        

Біологія Робочий зошит 8 клас Вихренко М.А. (НОВА ПРОГРАМА) - Школяр -

Робочий зошит з біології для 8 класу (НОВА ПРОГРАМА) Вихренко М.А., Андерсон О.А., Міюс С.М. ( Школяр )

В наявності

 

Артикул: 978-966-1650-52-6
Видавник: Школяр
Ціна:
44,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочий "Біологія 8 клас" (НОВА ПРОГРАМА) автора Вихренко М.А. видавництва "Школяр" м. Києва звільнить учнів від механічної, монотонноїроботи та допоможе краще засвоїти матеріал з біології людини.

Сумлінна праця із робочим зошитом з біології для 8 класу допоможе підготуватися до державної підсумкової атестації (ДПА), а якщо в учня виникне бажання вивчати біологію глибше, то й під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Робочий зошит з біології Вихренко М.А. для учнів 8 класу складається з блоків, що охоплюють окрему навчальну тему. Кожен блок розпочинається з навчальних завдань і містить опорні конспекти, лабораторні дослідження, дослідницькі практикуми, лабораторні та самостійні роботи. Закінчується блок самостійною роботою з контролю навчальних досягнень та завданнями для повторення теми. Лише після того, як учень виконає завдання попередньої сходинки, тільки потім розпочинає роботу над наступною.

Незаповнені сторінки робочого зошита з біології призначено для виконання самостійних робіт, опрацювання довідкової літератури та відповідей на запитання. Ретельно виконані лабораторні дослідження, дослідницькі практикуми та лабораторні роботи дадуть змогу учням 8 класуопанувати біологію, пройти шляхом дослідників у пізнанні живої природи.

Замовити оптом та в роздріб пропонуємий зошит з біології для учнів 8 класів видавництва "Школяр" за новою програмою можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Школяр

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZDMwZjg