Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » БІОЛОГІЯ » Біологія робочий зошит 8 клас Л.А. Мирна - Аксіома -


        

Біологія робочий зошит 8 клас Л.А. Мирна - Аксіома -

Робочий зошит з біології для 8 класу Л.А. Мирна, В.О. Віркун ( Аксіома )

Відсутній

 

Артикул: 978-966-496-357-9
Видавник: Аксіома
Сторінок: 148
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
35,00 Грн

Робочий зошит з біології для 8 класу Л.А. Мирна, В.О. Віркун видавництва "Аксіома" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Перед вами зошит, призначений для роботи на уроці в школі та для вико­нання домашніх завдань. Щоб із розумінням виконати роботу, необхідно уважно прочитати завдання і зрозуміти, що необхідно для його виконання, як потрібно організувати дослідження, спостереження, які зробити висновки.

Перш ніж виконувати дослідження, лабораторну роботу, дослідницький прак­тикум, прочитайте уважно інструкцію та підготуйте матеріали і обладнання.

Лабораторні роботи та дослідження можуть спричинити труднощі. В цьому випадку слід скористатися текстом і малюнками підручника. Це допоможе вам своєчасно і якісно виконати їх. За результатами роботи самостійно формулюйте висновки відповідно до мети.

Деякі завдання, позначені зірочкою («*»), виконуються за бажанням учня, а лабораторні роботи — з урахуванням матеріально-технічних можливостей шко­ли.

Навчальний матеріал у зошиті викладено у вигляді опорних схем, конспектів. Теоретичну частину параграфів підручника представлено у вигляді таблиць, ма­люнків, схем.

Робочий зошит з біології для 8 класу Л.А. Мирна, В.О. Віркун видавництва "Аксіома" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Аксіома

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MWIyYmRiM