Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » БІОЛОГІЯ » Біологія підручник 8 клас О.В. Жолос - Освіта -


        

Біологія підручник 8 клас О.В. Жолос - Освіта -

Підручник з біології для 8 класу О.В. Жолос ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-523-9
Видавник: Освіта
Сторінок: 304
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з біології для 8 класу О.В. Жолос видавництва "Освіта" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Скоріше за все ви зараз думаєте, що починаєте вивчення чергового розділу курсу біології, який навряд чи знадобиться вам у повсякденному житті. Уявіть, що вам знову 4-5 років... Напевно, рідні вам розповідали, що це час, коли все було цікаво і вас називали «чомучками». У період життя, в якому ви перебуваєте, проходять значні зміни у вашому тілі, характері, звичках. Мабуть, у вас знову багато запитань «чому?»

Знання, які ви отримаєте, вивчаючи предмет «Біологія людини», важливі не тільки для тих із вас, хто стане біологом або лікарем. Відомості про будову та функції людського організму, їх вікові особливості допоможуть кожному з вас розуміти свою фізіологію, власне тіло, його сигнали та потреби. Заглиблюючись у курс «Біологія людини», ви будете захоплюватись тим, як досконало працює організм: на рівні управління органами, на рівні клітин і навіть молекул.

Ви зрозумієте, як зберегти ваше здоров’я на довгі роки щасливого життя. Знань, зі сторінок цього підручника, буде достатньо, щоб зорієнтуватися в новітніх поглядах на здорове харчування, застосування ліків, нових медичних приладів і процедур. Ви ознайомитеся з характерними ознаками та механізмами розвитку найпоширеніших захворювань, зокрема генетичних та інфекційних, а також підходами до їх профілактики.

Звичайно, що в житті кожної людини виникатимуть певні проблеми зі здоров’ям, у вас чи у ваших близьких, тому знання біології людини допоможе вам бути  друзями

й подругами, колегами і колежанками.

Ми всі різніі це чудово. Проте принципи функціонування організму однакові. Вони багатогранні й водночас досконалі. Усвідомте цю мудрість, вивчаючи «Біологію людини». Можливо, саме ці знання допоможуть вам пізнати гармонійність світу навколо вас.

Підручник з біології для 8 класу О.В. Жолос видавництва "Освіта" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

Y2Y4M