Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » БІОЛОГІЯ » Біологія підручник 8 клас К.М. Задорожний - Ранок -


        

Біологія підручник 8 клас К.М. Задорожний - Ранок -

Підручник з біології для 8 класу К.М. Задорожний ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-2885-6
Видавник: Ранок
Сторінок: 240
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
200,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з біології  для 8 класу К.М. Задорожний видавництва "Ранок" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Шановні восьмикласники, перед вами новий підручник з біології, з якого ви дізнаєтеся багато цікавого про свій організм.

Перш ніж розпочати навчання, ознайомтеся зі структурою підручника та основними принципами розташування матеріалу в ньому. Насамперед відкрийте зміст підручника. Зверніть увагу на те, що текст поділений на теми, які присвячені окремим системам органів людського організму або його загальним особливостям. У кінці підручника розміщено словник біологічних термінів, алгоритми виконання лабораторних досліджень, робіт і дослідницьких практикумів, а також додаток.

Відкрийте будь-який параграф. Він розташований на одному або двох розворотах. Кожний параграф розпочинається запитаннями для повторення вивченого раніше, а закінчується коротким узагальненням. Після нього ви знайдете запитання для перевірки знань. Окрім основного матеріалу, параграфи містять ілюстрації та додаткову інформацію, розміщену в рубриці «Дізнайтеся більше».

Зверніть увагу, що в кінці кожної теми запропоновано тести для самоконтролю за вивченим матеріалом. Відповіді до них ви зможете знайти в електронному додатку. Там також розміщено відеоролики та додаткові матеріали до деяких параграфів, а також онлайн-завдання для перевірки ваших знань.

Підручник з біології  для 8 класу К.М. Задорожний видавництва "Ранок" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OTkwOW