Главная » ПІДРУЧНИКИ 10 КЛАС » БІОЛОГІЯ » Біологія Підручник 10 клас С.В. Межжерін, Я.О. Межжеріна - Школяр -


        

Біологія Підручник 10 клас С.В. Межжерін, Я.О. Межжеріна - Школяр -

Біологія для 10 класу С. В. Межжерін, Я. О. Межжеріна, Т. В. Коршевнюк. /Школяр/

В наявності

 

Артикул: 978-966-1650-30-4
Видавник: Школяр
Ціна:
80,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Цього року вам буде надзвичайно цікаво вивчати біологію! Адже ви маєте істотний багаж знань з різних розділів біології: ботаніки, зооло­гії, анатомії і фізіології людини. У 10 класі ви починаєте вивчати нові біологічні дисципліни, які дають змогу не тільки поглибити, система­тизувати та узагальнити вже здобуті знання про найпростіших, гри­би, рослини, тварин, організм людини, а й відкрити нові, ще не відомі вам факти про живі істоти, їх молекулярний склад та клітинну будо­ву, зрозуміти, як вони дихають і живляться, ростуть і розмножуються, відчувають і рухаються.

Ви дізнаєтеся, що життя можна розглядати як неймовірно склад­ний і надзвичайно злагоджений «оркестр» хімічних реакцій, зро­зумієте, як пиріжок, що ви з’їли, перетворюється в теплоту тіла, й усвідомите механізм одного з найдивовижніших процесів у природі — живлення рослин за допомогою сонячного світла. Ви здивуєтеся, що на уроках біології — науки про життя — вивчатимете зовсім неживі, на перший погляд, об’єкти — віруси.

Ви — одне з перших поколінь школярів, яким стане відома будова пріонів, загадка яких в останні роки бентежила розуми вчених усього світу. Ознайомитеся з дивовижною речовиною ДНК, завдяки вигадли­вій будові якої можливе відтворення живих організмів. Довідаєтеся, з чого і як побудована основа живого — білки, зможете дослідити кліти­ну як структурну і функціональну одиницю живого, саморегулюваль­ну та самовідтворювальну систему. Шлях, яким ви пройдете протягом цього року, науковці долали століттями.

Ви відчуєте себе майже всемогутніми: адже тепер вам стануть ві­домі таємниці найзагадковішого і неповторного явища у Всесвіті — ЖИТТЯ!

Видавник: Школяр

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MGMzZjNl