Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » БІОЛОГІЯ » Біологія лабораторні дослідження поглиблене вивчення Л.А. Мирна - Аксіома -


        

Біологія лабораторні дослідження поглиблене вивчення Л.А. Мирна - Аксіома -

Лабораторні дослідження з біології, лабораторні роботи, практичні роботи, дослідницький практикум, проекти для 8 класу Поглиблене вивчення Л.А. Мирна, В.О. Віркун ( Аксіома )

Відсутній

 

Артикул: 978-966-496-360-9
Видавник: Аксіома
Сторінок: 60
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
35,00 Грн

Лабораторні дослідження з біології, лабораторні роботи, практичні роботи, дослідницький практикум, проекти для 8 класу Поглиблене вивчення Л.А. Мирна, В.О. Віркун видавництва "Аксіома" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Зошит для лабораторних і практичних робіт, досліджень з біології призначений для роботи на уроках під керівництвом учителя та самостійної роботи учня. Мета даного посібника — допомогти вам виконати лабораторні і практичні роботи, провести лабораторні дослідження, дослідницький практикум, проекти, звільнити від механічної роботи, оскільки основні записи в зошиті уже зроблено.

Деякі завдання в лабораторних дослідженнях позначено «*». Ці завдання підвищеного рівня складності, їх виконання потребує роботи з додатковою літературою.

Лабораторні дослідження з біології, лабораторні роботи, практичні роботи, дослідницький практикум, проекти для 8 класу Поглиблене вивчення Л.А. Мирна, В.О. Віркун видавництва "Аксіома" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Аксіома

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZTJhMW