Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » БІОЛОГІЯ » Біологія лабораторні дослідження 8 клас Л.А. Мирна - Аксіома -


        

Біологія лабораторні дослідження 8 клас Л.А. Мирна - Аксіома -

Лабораторні дослідження з біології, лабораторна робота, дослідницький практикум, проекти для 8 класу Л.А. Мирна, М. Ю. Бітюк ( Аксіома )

Відсутній

 

Артикул: 978-966-496-355-5
Видавник: Аксіома
Сторінок: 32
Формат: А4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
30,00 Грн

Лабораторні дослідження з біології, лабораторна робота, дослідницький практикум, проекти для 8 класу Л.А. Мирна, М. Ю. Бітюк видавництва "Аксіома" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Посібник для лабораторних досліджень, лабораторної робіти, проектів, дослідницького практикуму з біології призначений для роботи на уроках під керівництвом учителя та самостійної роботи вдома. Мета даного посібника - допомогти вам виконати лабораторні дослідження, лабораторну роботу, проекти, дослідницький практикум; краще засвоїти та узагальнити теоретичний матеріал; звільнити від механічної роботи, оскільки основні записи в зошиті уже зроблено. Лабораторні дослідження, дослідницький практикум, проекти сприятимуть формуванню знань про взаємозв’язок функцій та будови органів, функціонування організму людини як цілісної системи.

Лабораторні дослідження з біології, лабораторна робота, дослідницький практикум, проекти для 8 класу Л.А. Мирна, М. Ю. Бітюк видавництва "Аксіома" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Аксіома

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YTMwNGZjN