Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 10 КЛАС » БІОЛОГІЯ » Біологія і Екологія Робочий зошит (Рів стандарту) 10 клас Задорожний - Ранок -


        

Біологія і Екологія Робочий зошит (Рів стандарту) 10 клас Задорожний - Ранок -

Робочий зошит з біології та Екології + Онлайн підготовка до контролю знань (Рівень стандарту) для 10 класу автор К.М. Задорожний видавництво Ранок

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-4493-1
Видавник: Ранок
Сторінок: 80+16
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Харків
Ціна:
45,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочий зошит з біології та Екології + Онлайн підготовка до контролю знань (Рівень стандарту) для 10 класу автор К.М. Задорожний видавництво Ранок.

Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Він містить завдання різного рівня складності. У зошиті подано також дві роботи для узагальнення знань учнів, по одній у кінці кожного півріччя. їх можна використовувати для контролю рівня навчальних досягнень учнів або для підготовки до нього. Додаток до зошита, що виймається з нього, містить алгоритми виконання всіх лабораторних робіт, дослідів та дослідницьких практикумів, передбачених програмою.

До зошита додається електронний додаток, що містить тестові завдання для узагальнення знань з кожної теми, що вивчається, та додатки до лабораторних робіт, дослідів та дослідницьких практикумів: додаткові завдання та тест Г. Айзенка.

Призначений для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.
При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NjVkZGYw