Главная » ЗНО 2021 » Біологія. Довідник +тести. Повний повторювальний курс В. Соболь - Абетка -


        

Біологія. Довідник +тести. Повний повторювальний курс В. Соболь - Абетка -

Довідник,тестові завдання з біології. Повний повторювальний курс В. Соболь ( Абетка )

Топ-продукт

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-311-6
Видавник: Абетка
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Хочете досконало підготуватися до ЗНО-2020 із біології? Купити у нас за собівартістю чудовий навчальний посібник «Біологія. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО», складений у видавництві «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський); його автор – Соболь В. І.

Книжковий інтернет-магазин «Шкільна література» забезпечить учителів і одинадцятикласників цим універсальним посібником у будь-якій кількості, зі знижками вчителям, постійним і оптовим покупцям незалежно від виду розрахунку. Великі партії товару доставляються безкоштовно за адресою замовника.

Що ж являє собою «Повний повторювальний курс із біології» з розміщеними в ньому тестовими завданнями автора Соболь В. І., видавництва «Абетка»?

Велика книга об'ємом 796 сторінок – це основні теоретичні відомості з усього вивченого в біології, згруповані у 5 великих розділів: загальна характеристика живої природи; молекулярний, клітинний, організмений і надорганізмений рівні організації життя. Розділи, у свою чергу, поділяються на більш конкретні теми для ґрунтовного повторення.

Подача тем супроводжується чорно-білим ілюстративним матеріалом, який цілком може зустрітися в тестових завданнях ЗНО для розпізнавання чогось чи в іншій якості. Після кожної теми надаються практичні роботи з розв'язування задач і тести для закріплення даного матеріалу, які своєю структурою нагадують справжні, атестаційні. У кінці книжки з метою самоконтролю надаються відповіді до всіх задач і тестових завдань.

Проходження всього матеріалу посібника «Біологія. Довідник + тести» Соболь В. дає повну підготовку до складання зовнішнього незалежного оцінювання й можливість повторення тем, за якими відповіді виявилися не дуже досконалими.

Важливо відзначити, що для більш плідної підготовки можна скористатися збірником тестових завдань автора Соболь В. (містить 1250 тестових завдань різного рівня складності).

Вигода співпраці з інтернет-магазином SCHOOLDREAM

Замовити навчальні посібники з комплексної підготовки до ЗНО й ДПА з біології видавництва «Абетка» міста Кам'янця-Подільського оптом (за кращою ціною), можна онлайн чи в наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті. На все добре!

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzMxZGRjZ