Главная » ЗНО 2021 » Біологія Довідник школяра та абітурієнта І. Барна - Підручники і посібники -


        

Біологія Довідник школяра та абітурієнта І. Барна - Підручники і посібники -

Довідник школяра та абітурієнта з біології І. Барна ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660727564
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 768
Друк: Монохром
Ціна:
240,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Довідник школяра та абітурієнта з біології І. Барна видавництва "Підручники і посібники".Формування сучасного наукового світогляду передбачає оволодіння основами знань з природничих наук. Біологія посідає серед них одне з чільних місць, оскільки відіграє провідну роль у розв’язанні таких актуальних проблем сучасності як взаємодія людини й біосфери, раціональне використання природних ресурсів, доводить, що прискорення науково-технічного прогресу має обов’язково поєднуватися з бережливим ставленням до них, ураховуючи закономірності існування живої природи. Досягнення біології вражають своєю глибиною і різноманіттям проникнення у проблеми існування живого. Вони стосуються усіх без винятку сфер людського існування — від суто прагматичних до пізнавальних й естетичних.

У пропонованому довіднику висвітлено основні питання сучасної біології, зокрема таких її галузей як загальна біологія, цитологія, гістологія, морфологія, фізіологія, біохімія, біофізика, систематика, географія таксонів, загальна екологія, еволюційне вчення, генетика, селекція, мікробіологія.

Деякі матеріали в довіднику подано конспективно, але більшість — дещо ширше для створення повнішого уявлення про той чи інший розділ біології. Додаткові пізнавальні матеріали та цікаві факти до відповідних тем містяться у рубриках «і+». Поряд із загальновживаними поняттями й термінами використано й наукову термінологію. Це полегшить поглиблене засвоєння матеріалу у вищих навчальних закладах

У вступній частині розглянуто зв’язки біології з іншими науками, наукові поняття та методи біологічних досліджень, основні ознаки живого та рівні організації живої матерії. Далі виклад матеріалу продовжують розділи «Молекулярний рівень організації життя», «Клітинний рівень організації життя», «Поділ клітини», «Обмін речовин та енергії», «Неклітинні форми життя», «Організ-мовий рівень організації життя», «Біологія людини», «Основні властивості організмів», «Надорганізмові рівні життя».

Текст довідника ілюстрований. Уміщені в ньому малюнки, світлини, схеми й таблиці полегшують сприйняття матеріалу та сприяють його запам’ятовуванню. Довідник допоможе швидко повторити вивчений раніше матеріал, підготуватися до державних підсумкових атестацій, предметних олімпіад, турнірів, зовнішнього незалежного оцінювання. Він стане у пригоді абітурієнтам, учителям біології, студентам-першокурсникам та всім, хто цікавиться біологією.

Автор свідомий того, що довідник не позбавлений недоліків, а тому будь-яку доброзичливу критику буде сприйнято з вдячністю.

Замовлення за  телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZGRjND