Главная » ДОВІДНИКИ І ПОСІБНИКИ » БІОЛОГІЯ » Біологія Довідник для абітурієнтів та школярів О.А. Біда - Літера -


        

Біологія Довідник для абітурієнтів та школярів О.А. Біда - Літера -

Довідник з біології для абітурієнтів та школярів. Підготовка до ДПА та ЗНО О.А. Біда, С.І. Дерій, Л.М. Ілюха, Л.І. Прокопенко ( Літера )

В наявності

 

Артикул: 978-966-178-631-7
Видавник: Літера
Ціна:
230,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Бажаєте скласти ДПА чи ЗНО без проблем? Купіть недорого «Довідник для абітурієнтів та школярів. Біологія» й матимете все необхідне для підготовки до іспитів у одній книзі обсягом 672 сторінки, яку підготували для Вас у видавництві «Літера ЛТД» міста Києва такі автори: О. А. Біда, С. І. Дерій, Л. М. Ілюха, Л. І. Прокопенко та ін.

А наш Книжковий інтернет-магазин готовий забезпечити Вас особисто і весь Ваш клас даними прекрасними навчальними посібниками в необмеженій кількості. Замовляйте їх просто зараз за телефонами  +380971899420,  +380637879549 або онлайн:  schooldream@ukr.net і позбавте себе зайвого клопоту з пошуку та доставки книжок. Ми все зробимо на вищому рівні, й Вам залишиться тільки спокійно готуватися за цим універсальним посібником.

Що ж являє собою цей чудовий навчальний довідник з біології?

Ознайомтеся, будь ласка, детальніше з рекомендованою книгою.

«Біологія. Довідник для абітурієнтів та школярів» (автори – Біда О. А., Дерій С. І., Ілюха Л. М., Прокопенко Л. І. та ін., київське видавництво «Літера ЛТД») вміщує довідковий теоретичний матеріал із ботаніки, зоології, біології людини та загальної біології (з 6 по 11 клас), відповідно до програми ЗНО. Усі основні відомості подаються з необхідним ілюстративним матеріалом, оскільки він нерідко є частиною завдань зовнішнього незалежного оцінювання й державних підсумкових атестацій.

Після проходження кожної теми випускникам пропонуються тестові завдання для закріплення матеріалу й перевірки якості його засвоєння, а також – типові задачі (якщо вони є) з даного матеріалу із прикладами розв'язання.

Уся ця комплексна робота дає можливість скласти ЗНО чи ДПА без проблем.

Якісна підготовка до ЗНО та ДПА з довідниками від SCHOOLDREAM.

Теоретичним і практичним матеріалом «Довідника для абітурієнтів із біології» видавництва «Літера» можуть користуватися старшокласники в період навчання й підготовки до контрольних робіт і атестацій, а також учителі біології – для ефективного викладання й перевірки знань учнів.

Ми чекаємо на Ваші замовлення! Знижки вчителям, постійним та оптовим покупцям – забезпечимо. Хай щастить!

Телефонуйте: +380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MDNiZmVi