Підручники з біології для 9 класу

Два підручники з біології для 9 класу української школи чекають на своїх покупців у нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM». Обидва вони відповідають програмі, підготовлені до друку в кращих київських видавництвах, рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх школах.

Школярі вивчатимуть за ними поняття загальнобіологічного погляду на людину, біологічну систему, опору та рух, кров і лімфу, кровообіг і лімфообіг, дихання, харчування і травлення, терморегуляцію та виділення людини. Вони ознайомляться з біологічними основами поведінки та впливом біологічних і соціальних чинників на формування особистості.

1. «Біологія 9 клас» авторів Матяш Н. Ю. і Шабатури М. Н. надрукована у видавництві «Генеза» обсягом 272 сторінки.

Підручник має сучасний дизайн, він надрукований на якісному білому папері, має привабливий вигляд. Параграфи написані в чіткій організації, головне виділяється кольором, особливими шрифтами. Багато матеріалу подається в таблицях і чудових схемах. Гарно оформлені початки тем, використовується багато світлин, малюнків, зображень скульптур і портретів, подаються тести. У кінці підручника – гарні й корисні додатки та матеріал для практичних робіт.

2. «Біологія для 9 класу» групи авторів: Страшко С. В., Горянов Л. Г., Білик В. Г. та Ігнатенко С. А. підготовлена у видавництві «Грамота» обємом 292 сторінки.

У підручнику – гарно розміщений навчальний матеріал, активно використовуються кольорові шрифти і тло, головне виділяється різними способами. В якості ілюстрацій вживаються репродукції картин, муляжі, скульптури, мапи, малюнки. Для кращого вивчення частина матеріалу розміщується в таблицях і схемах.

Замовляйте підручники з біології для 9 класу в роздріб чи оптом – зі знижками – з будь-якої адреси нашої країни. Ми розглядаємо замовлення протягом доби після його отримання, надсилаємо літературу зручним для клієнта способом.

Ми раді співпрацювати з Вами!

 


Грн
Грн
Біологія Підручник 9 клас Страшко Горяна Білик - Грамота -empty
Підручник написано відповідно до вимог Державного стандарту освіти та чинної програми з біології для загальноосвітніх навчальних закладів.   У ньому висвітлено особливості будови тіла людини, її
Біологія Підручник 9 клас Страшко Горяна Білик - Грамота -

Ціна 55,00 Грн

В наявності

Біологія Підручник 9 клас Н.Ю. Матяш, М.Н. Шабатура - Генеза -empty
Рекомендовано Міністерством освіти і науки України(наказ № 56 від 02.02.2009 р.)
Біологія Підручник 9 клас Н.Ю. Матяш, М.Н. Шабатура - Генеза -

Ціна 55,00 Грн

Відсутній
Y2NmZjA