Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » БІОЛОГІЯ » Біологія 8 клас Зошит для лабораторних робіт Матяш Н. - Генеза -


        

Біологія 8 клас Зошит для лабораторних робіт Матяш Н. - Генеза -

Зошит для лабораторних робіт, лабораторних досліджень і дослідницького практикуму з біології для 8 класу (Нова програма) Н.Ю. Матяш (Генеза)

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0756-3
Ціна:
28,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити зошит для лабораторних робіт, лабораторних досліджень і дослідницького практикуму з біології для 8 класу (Нова програма) автора Н.Ю. Матяш видавництва "Генеза" за оптовою ціною можна в нашому інтернет-магазині.

Зошит для виконання лабораторних досліджень, лабораторних робіт, дослідницьких практикумів і учнівських проектів з біології для учнів 8-го класу повністю відповідає чинній програмі з біології Міністерства освіти і науки України для 8 класу. У ньому розроблено методику проведення лабораторних досліджень, лабораторних робіт, дослідницьких практикумів і учнівських проектів з урахуванням максимальної самостійності учнів під час їх виконання.

Цим зошитом ви будете користуватися у школі під час виконання лабораторних досліджень і лабораторної роботи, а також у позаурочний час, виконуючи завдання дослідницьких практикумів і готуючи учнівські проекти з біології. Робота із зошитом для лабораторних робіт допоможе швидко і якісно виконати всі етапи роботи, якщо ви будете виконувати їх згідно із запропонованими інструкціями.

Прочитавши тему роботи, зверніть увагу на її мету. Перелік необхідних для виконання роботи матеріалів дасть змогу заздалегідь до неї підготуватися. У рубриці «Хід роботи» запропоновано послідовність виконання дій, основні етапи виконання дослідження та спостереження.Для лабораторних досліджень підібрано малюнки, які полегшать їх виконання. Схематичні малюнки допоможуть зберегти ваш час, до них потрібно лише зробити підписи. Для узагальнення результатів робіт подано таблиці, які потрібно заповнити. Під час виконання роботи уважно стежте за результатами дослідження та спостереження.

Метою вашої роботи має бути розв’язання проблеми, яку сформульовано в темі роботи, або отримання знань про предмет, що винесено в заголовок. Після виконання роботи зіставте її мету з одержаними результатами і запишіть узагальнювальний висновок. Він має відповідати меті роботи. У цьому вам допоможуть відповідні запитання.

Методики окремих практико-орієнтованих робіт дадуть вам змогу дослідити можливості власного організму, його індивідуальні особливості, закріпити теоретичні знання на практиці. Через специфіку окремих робіт виконання їх доцільно починати на уроці, а закінчувати вдома.У розділі «Учнівські проекти» вам запропоновано чотири проекти, зміст яких включає кілька тем, а також рекомендації щодо їх виконання. Під час виконання роботи обов’язково дотримуйтеся правил безпеки.

Замовити зошит для лабораторних робіт, лабораторних досліджень і дослідницького практикуму з біології для 8 класу (Нова програма) автора Н.Ю. Матяш видавництва "Генеза" за кращою ціною можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZmJlNTNl