Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » БІОЛОГІЯ » Біологія 8 клас контроль досягнень учнів (зошит) Н.Ю. Матяш - Генеза -


        

Біологія 8 клас контроль досягнень учнів (зошит) Н.Ю. Матяш - Генеза -

Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 8 класів з біології Матяш Н., Балан П. ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0748-8
Ціна:
28,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити за оптовою ціною зошит для контролю навчальних досягнень учнів 8 класів з біології Матяш Н., Балан П. видавництва "Генеза" можна в нашому інтернет-магазині.

У зошиті для контролю навчальних досягнень учнів запропоновано двоваріантні тематичні та семестрові контрольні роботи у вигляді тесту. Кожен тест включає завдання на вибір однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності й послідовності, вибір трьох правильних характеристик, на конструювання вільної відповіді.

Зміст завдань кожної контрольної роботи відображає навчальний матеріал і когнітивну складову, спрямовану на виконання учнями різноманітних інтелектуальних умінь.

Цим зошитом для контролю навчальних досягнень учнів 8 класів з біології будуть користуватися під час виконання завдань, включених до тематичного й семестрового контролю з біології упродовж вивчення біології у 8 класі. Тематичний контроль ви будете використовувати під час закріплення навчального матеріалу, поточної тематичної перевірки його засвоєння тощо.Семестровий контроль є обов’язковим, тому під час його виконання:

• уважно ознайомтеся з інструкціями до виконання кожного типу завдань;

• ознайомтеся з правилами заповнення бланка, у якому за допомогою умовних позначень ви фіксуватимете результати виконання завдань

.Як виконувати тестові завдання різних типів? Завдання на вибір однієї правильної відповіді складаються з умови завдання, у яку закладено дію, що її потрібно виконати (інструкція), та із чотирьох запропонованих варіантів відповідей, серед яких потрібно обрати лише одну правильну. Відповідну позначку слід поставити в таблиці біля завдання.

Замовити за кращою ціною зошит для контролю навчальних досягнень учнів 8 класів з біології Матяш Н., Балан П. видавництва "Генеза" можна:

+380 637879549; +380 971899420.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OTE4YTk