Главная » МЕТОДИКА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ » Біологія 8 клас Книга для вчителя (конспекти уроків) Соболь В. І. - Абетка -


        

Біологія 8 клас Книга для вчителя (конспекти уроків) Соболь В. І. - Абетка -

Книга для вчителя (конспекти уроків) з біології для 8 класу Соболь В. І. ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-233-1
Ціна:
80,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити книгу для вчителя (конспекти уроків) з біології для 8 класу автора Соболь В. І. до підручника "Біологія 8 клас" видавництва "Абетка" можна в нашому інтернет-магазині.

У посібнику пропонуються методичні розробки уроків біології для 8 класу.

Мета посібника - допомогти вчителям організувати навчальний процес на засадах продуктивного навчання. Матеріали у посібнику підібрано відповідно до нової програми з біології для загальноосвітніх навчальних закладів, підручника «Біологія. 8 клас» (Соболь В. І.), «Збірника завдань для оцінювання навчальних досягнень учнів з біології. 8 клас».

Для вчителів біології, студентів педагогічних навчальних закладів.

Посібник створено з метою організації продуктивного вивчення біології. У зв'язку із цим головною вимогою до організації його наповнення стала вимога спрямованості учнів на діяльність, за якої знання розглядаються не як самоціль навчання, а як засіб розвитку діяльнісних якостей. Учні з допомогою вчителя засвоюють програмний навчальний матеріал відповідно до своїх можливостей і одразу ж самостійно та продуктивно застосовують ці знання для виконання різноманітних завдань. Завдяки цьому учні формують власні способи діяльності для створення особистісних освітніх продуктів.

Конструювання уроків у посібнику пропонується за найпоширенішою та найзручнішою для вчителя класифікацією уроків, в основу якої покладено дидактичну мету (В.Онищук). Але у зв'язку з оновленням змісту освіти та компетентністним підходом до навчання в назви уроків введено поняття «способи діяльності». Спосіб діяльності - сукупність знань, прийомів і методів діяльності, що забезпечує її результат. Досвід здійснення певних способів діяльності передбачає формування певних навичок, умінь та звичок учнів. Отже, методичні розробки здійснюються у посібнику за такими типами уроків:

1) урок засвоєння знань й способів діяльності;

2) урок формування способів діяльності;

3) урок застосування знань й способів діяльності;

4) урок узагальнення та систематизації знань й способів діяльності;

5) урок перевірки та корекції знань й способів діяльності.

Замовити книгу для вчителя (конспекти уроків) з біології для 8 класу автора Соболь В. І. до підручника "Біологія 8 клас" видавництва "Абетка" можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YTdkNDFmOW