Главная » АТЛАСИ / КОНТУРНІ КАРТИ » АТЛАСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

АТЛАСИ / КОНТУРНІ КАРТИ / АТЛАСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

 

Шановні батьки і старшокласники, наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література» радий запропонувати Вам усі атласи з історії України з 5 по 11 клас. До того ж, підготовлені (майже повністю) трьома видавництвами міста Києва: «МАПА», «Картографія» та «Інститут передових технологій».

Попереджаємо шукачів атласу для 6 класу, що його слід придбати в іншій теці: «Всесвітня історія», бо це є комплексне видання для двох предметів (історій). У ньому розміщені й карти з історії України.

Минуле нашої рідної землі учні вивчають більшу частину всього періоду навчання у школі. Щоб добре розумітися на сучасних подіях у нашій країні, слід знати все про становлення народу з сивої давнини. Він споконвіку займав території, де живе нині, й нікуди не переселявся. Існує українська мова, нізвідки не запозичена, значить, жив колись і живе тепер її носій – народ. Про все це має знати кожен українець. І краще з цим ознайомитися ще у школі, на уроках історії.

Атласи й розміщені в них карти допомагають розібратися у всіх деталях із розташуванням українських земель у далекому минулому і, звичайно, в сьогоденні.

Обовязково замовляйте атласи з історії України для кожного навчального року школярів, щоб у їхніх знаннях не було жодної білої плями і щоб вони сміливо змогли відповісти будь-кому на будь-яке запитання про рідну країну!

Будемо раді Вам допомогти!


Грн
ГрнNTgxYTc