Главная » АТЛАСИ / КОНТУРНІ КАРТИ

АТЛАСИ І КОНТУРНІ КАРТИ (ГЕОГРАФІЯ, ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ)

Купуймо атласи й контурні карти!

Купити атласи та контурні карти за ціною видавництв для уроків географії, історії України і всесвітньої історії можна в нас, у книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM». У нашому асортименті – повний набір згаданих вище навчальних посібників, які використовуються за новими програмами з 1 по 11 клас. І якщо діти справді будуть працювати з атласами й контурними картами весь період навчання у школі, то в них не образно, а насправді весь світ буде як на долоні. Вони мандруватимуть нашою планетою, водами й суходолом, як усесвітньо відомі першовідкривачі. У житті далеко не кожній людині поталанить обходити, об'їздити чи хоча б облетіти нашу блакитну кулю. А хочеться ж це зробити принаймні половині населення Землі!..

Шановні батьки, ми радимо Вам не економити на купівлі контурних карт і атласів, щоб Ваша дитина задовольнила хоч на 20 % потребу в пізнанні світу, у спробі обійняти земну кулю власними руками. Згадаймо, яку грандіозну революцію здійснили винахідники мап, намалювавши далекі (й навіть рідні) землі! Перші мапи були справжніми скарбами. Та й тепер для маленької дитини зображена на папері карта Батьківщини – неповторне відкриття. А коли вона власними рученятами намалює цю землю зеленим, рудим та синім кольором на контурній заготовці, це буде ще більше диво. Не позбавляйте своїх учнів можливості помандрувати хоча б подумки!

У 1–5 класах діти працюють з атласами (збірками різних карт великого формату) на уроках природознавства. З атласів вони вчаться переносити кольоровий малюнок на заготовки у вигляді контурних карт (намагаються зробити таке саме зображення). Також у 3–4 класах діти працюють із мапами на уроці «Я у світі». З 5 по 11 клас учні вправляються в роботі з атласами та контурними картами на уроках історії України, всесвітньої і новітньої історії. А з 6 по 11 клас – із географії.

У нашому інтернет-магазині «Шкільна література» можна купити атласи як для 1–4, так і для 5–11 класів, відповідні набори контурних карт, а також – великі плакати для оформлення кабінетів із різними видами мап, планами міст і т. ін.

Лідером випуску різноманітних названих вище наочних і навчальних посібників (переважно – з природознавства й географії) є видавництво «Картографія» міста Києва. Його продукція відзначається якістю, доступністю і зручністю у використанні. Ми можемо забезпечити Ваших учнів атласами, контурними картами, мапами цього видавництва в будь-якій кількості майже для всіх класів.

Чудово забезпечує українських школярів атласами, контурними картами й великими мапами зі всесвітньої історії київська фірма «ІПТ» (Інститут передових технологій). І ще одна київська фірма, «МАПА», видає чудові атласи й відповідні контурні карти з історії України.

Шановні батьки, вчителі та учні, наші онлайн-консультанти володіють усіма відомостями з наявності або тимчасової відсутності певних товарів для будь-якого класу. Звертайтеся до них за телефонами або пишіть на електронну адресу й вирішуйте всі питання стосовно замовлення й купівлі мап, контурних карт чи атласів.

Цікавих Вам покупок!

 


NGFhNzNkZj