Главная » ЗНО 2021 » Англійська мова збірник тестових завдань ЗНО О.В. Євчук – Абетка -


        

Англійська мова збірник тестових завдань ЗНО О.В. Євчук – Абетка -

Збірник тестових завдань з англійської мови 20 варіантів у форматі ЗНО О.В. Євчук, І. В. Доценко ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-239-3
Видавник: Абетка
Сторінок: 172
Формат: А4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2017
Ціна:
120,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Збірник тестових завдань з англійської мови 20 варіантів у форматі ЗНО О.В. Євчук, І. В. Доценко видавництва "Абетка" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Навчальний посібник «Англійська мова. Збірник тестових завдань. 20 варіантів у форматі ЗНО» містить матеріали для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови. Він містить 20 комплексних тестів та ключі до завдань.

Кожен тест складається з трьох частин: читання, використання мови та письмо. Згідно з програмою ЗНО, у тесті з англійської мови використовуються завдання чотирьох форм:

1. Завдання на встановлення відповідності (№ 1-5, 11-16). У завданнях пропонується підібрати заголовки до текстів/частин текстів із поданих варіантів; твердження/ситуації до оголошень/текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань.

2. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№ 6-10). До кожного завдання подано чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний

3. Завдання на заповнення пропусків у тексті (№ 17-42). У завданнях пропонується доповнити абзаци/речення в тексті реченнями/частинами речень, словосполученнями/словами із поданих варіантів.

4. Завдання з розгорнутою відповіддю (№ 43). Завдання передбачає створення власного висловлення у письмовій формі відповідно до запропонованої комунікативної ситуації.

Матеріал базується на автентичних зразках мови, охоплює реалії сучасного життя, що пов'язані з інтересами та комунікативними потребами сучасної молоді.

Збірник тестових завдань з англійської мови 20 варіантів у форматі ЗНО О.В. Євчук, І. В. Доценко видавництва "Абетка" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NGUzNTdhO