Главная » ЗНО 2021 » Англійська мова Збірник тестових завдань до ЗНО О. Євчук, І. Доценко - Абетка -


        

Англійська мова Збірник тестових завдань до ЗНО О. Євчук, І. Доценко - Абетка -

Збірник тестових завдань з англійської мови для підготовки до ЗНО 2020 О.В. Євчук, І.В. Доценко ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-306-2
Видавник: Абетка
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити за ціною видавництва «Абетка» міста Кам'янець-Подільський «Збірник тестових завдань з англійської мови» для підготовки до ЗНО авторів Євчук О. В. і Доценко І. В. – це означає досконало підготуватися до всіх іспитів і атестацій з іноземної мови.

Наш Книжковий інтернет-магазин готовий забезпечити даними навчальними посібниками всіх бажаючих. Учителям, постійним (зареєстрованим на сайті) та оптовим покупцям ми гарантуємо знижки цін на будь-які наші товари.

Дозвольте детальніше охарактеризувати книгу з гарною м'якою ламінованою обкладинкою об'ємом 504 сторінки авторів Євчук О. В. і Доценко І. В. під назвою «Англійська мова. Збірник тестових завдань» видавництва «Абетка».

Вивченню англійської мови нині приділяється особлива увага, отже, і складання зовнішнього незалежного оцінювання та державних підсумкових атестацій буде не з легких. Чим ширшу підготовку пройде випускник, тим простіше йому буде здавати. Перевіряється практично все з того, що колись вивчалося з англійської мови: уміння читати, правильно писати, рівень складання діалогів і монологів, навіть «накладається цензура» на особисте й ділове листування.

Автори рекомендованого нами посібника прагнуть максимально підготувати своїх заочних учнів і чиїхось абітурієнтів до всіх видів контролю знань, як коротких тестових питань, так і доволі широких усних і письмових завдань. Тут вони знаходяться й окремими групами, і всі в комплексі, як на справжньому незалежному оцінюванні.

До речі, саме всі ці деталі дуже приваблюють учителів англійської мови, які з великим задоволенням користуються всіма наданими видами роботи у процесі викладання предмета протягом кількох років. І старшокласники, які останнім часом почали купувати для поточної роботи «Збірники тестових завдань з англійської мови» видавництва «Абетка», також радо використовують більшість матеріалу протягом року і для підготовки до ДПА.

Дуже слушними і зручними для всіх користувачів є відповіді для самоконтролю, що надаються авторами Євчук і Доценко в кінці книги.

Хто ще не придбав збірник тестових завдань з англійської мови для підготовки до ЗНО авторів Євчук О. В. і Доценко І. В.  видавництва «Абетка», набирайте просто зараз нашу адресу: schooldream@ukr.net чи один із телефонів:   +380637879549 і замовляйте збірник! До зв'язку!

 

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZjY1Y2ZjND