» Англійська мова від Карп'юк
Англійська мова від автора Оксани Карп’юк

ENGLISH 1–11 Oksana Karpiyk є тут: schooldream@ukr.net

(+38)0637879549, (+38)0971899420

 

Приблизно шість років тому зійшла на «горизонті» навчальної літератури нова «зірка», автор підручників і посібників з англійської мови Оксана Карп'юк. Слава про неї почала швидко поширюватися школами, містами, областями.

libra-terraУ порівнянні з підручниками «ENGLISH», які були до цього часу на партах і столах учнів та які є зараз, навчальні посібники О. Д. Карп'юк значно виграють як загальним оформленням, так і глибоким внутрішнім змістом. Проте відгуки фахівців із викладання англійської мови за цими підручниками є зовсім різні. Одностайна відповідь знавців полягає в тому, що, з використанням додаткових матеріалів (особливо – вправ), книг для вчителя з планами, дидактичних мозаїк, тестів, підручники «ENGLISH 1–11» Оксани Карп'юк заслуговують на схвалення.

Зрештою, як не розкрити від подиву очі, побачивши таке розмаїття підручників, аудіододатків майже для всіх класів, від 1 по 11, причому, як для загальноосвітніх, так і для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови!

karpuk

Проблеми виникли поки що лише з деякими підручниками і дисками, та й то тільки з причини змін у навчальних програмах. Мабуть, найближчим часом ці недоліки будуть усунені таким дієвим і відповідальним автором. Та й видавництва «Астон» і «Лібра Терра» міста Тернополя, які вже багато років видають продукцію Карп'юк О. Д., зацікавлені в тому, щоб випустити всю без винятку літературу з англійської мови даного автора.

Наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література» тісно співпрацює зі згаданими вище видавництвами й має для продажу всю їхню продукцію в достатній кількості.

Ми зацікавлені в тому, щоб забезпечити Вас, шановні вчителі, батьки та учні, найпрестижнішою літературою з англійської мови! Якщо й Ви прагнете того самого, то телефонуйте нам просто зараз!

Усім постійним та оптовим покупцям знижки в нас забезпечені. Товари на великі суми відправляються за будь-якою адресою безкоштовно.

Наші онлайн-консультанти майже цілодобово й без вихідних готові відповідати на Ваші запитання і приймати замовлення.

Співпраця з нами – запорука Вашого успіху!

 

YmY5YWNk