Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » АНГЛІЙСЬКА МОВА » Англійська мова Підручник 8 клас (Нова програма) О. Карп'юк - Лібра Терра -


        

Англійська мова Підручник 8 клас (Нова програма) О. Карп'юк - Лібра Терра -

Підручник з англійської мови "ENGLISH. PUPIL'S BOOK" (Нова програма) для 8 класу Oksana Karpiuk ( Лібра Терра )

В наявності

 

Артикул: 978-617-609-059-5
Видавник: Лібра Терра
Сторінок: 288
Друк: Повноколір
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

20 серпня 2016 року вийде у світ довгоочікуваний підручник із англійської мови для 8 класу («ENGLISH. PUPIL'S BOOK. 8. Oksana Karpiuk») відомого всім автора О. Д. Карп'юк за новою програмою для української школи, рекомендований Міністерством освіти і науки для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Купити підручник «ENGLISH. PUPIL'S BOOK. 8. Oksana Karpiuk» (НОВА ПРОГРАМА) за видавничою ціною, зі знижками вчителям, оптовим та постійним покупцям, Ви зможете в необмеженій кількості у нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM».

Вивчення англійської мови нині підносять на більш високий щабель серед інших шкільних навчальних предметів, а отже, й готуватися до складання майбутніх ДПА в 9 та 11 класах і ЗНО перед вступом до вищих навчальних закладів доведеться набагато серйозніше.

Зміни у програмі, які сталися, не поставлять восьмикласників у скрутне становище, а, навпаки, збагатять їхні знання, уявлення й навички новими відомостями про історію Англії, її традиції, про Лондон, Манчестер, Ліверпуль. Школярі будуть вивчати теми про сучасне життя молоді, про моду, звички, вподобання, улюблену музику, про заняття спортом і фізкультурою. Учні вивчатимуть те ж саме спілкування, листування, але цього разу – в комп'ютерних мережах, із використанням планшетів, ноутбуків.

І вигляд школярів у підручнику став більш сучасним: оригінальні зачіски, тату, певна свобода в рухах і постатях. І це цілком правильно, бо замкнена, затуркана молодь нічого не досягне в житті. Їй слід надавати можливість вільно обирати й самій будувати майбутнє. І вона з цим упорається на вищому рівні!

Це те нове, що можна помітити в підручнику, а решта – як кажуть, «добре старе»: чітка, ґрунтовна структура уроків, виділення тем і завдань різними сучасними засобами дизайну, з активним використанням кольорів, рамок, таблиць, схем, умовних позначень, веселих і доцільних кольорових світлин, яскравих мап. Нова книга добре ілюстрована.

У кінці підручника з англійської мови автора О. Карпюк – просто море корисного, незамінного навчального матеріалу, до якого школярі, справді, не раз звернуться в різні періоди навчання.

Замовляйте новий якісний підручник із англійської мови для 8 класу «ENGLISH. PUPIL'S BOOK. 8. Oksana Karpiuk» за будь-якою адресою України онлайн чи за телефонами:+380 637879549; +380 971899420.

Вам сподобається покупка!

Видавник: Лібра Терра

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YTU2MD