Главная » ПІДРУЧНИКИ 7 КЛАС » АНГЛІЙСЬКА МОВА » Англійська мова Підручник 7 клас для спец. шкіл Калініна Л.В. - Генеза -


        

Англійська мова Підручник 7 клас для спец. шкіл Калініна Л.В. - Генеза -

Англійська мова Підручник 7 клас для спеціалізованих шкіл з поглиблибленим вивчанням англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В. ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0655-9
Видавник: Генеза
Ціна:
170,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Цього року ти продовжиш вивчати англійську мову. Підручник містить сім розділів, кожен з яких - це велика тема, наприклад “Family and Friends” або “Balance Your School Life”. Для того щоб з книжкою було зручніше працювати, уроки поділено на декілька частин: Pronunciation Warm-up, Grammar Smart, Word Smart, Time to Read, Conversation Warmup, Time to Listen, Time to Write.Кожен урок починається з бесіди - Conversation Warm-up. Це допоможе тобі активно включитися в роботу, «зануритися» в середовище англійської мови, відновити в пам’яті набуті знання.У тебе з’являться нові друзі, теж семикласники. Це персонажі Ann, Steve, Lucy, Helen та інші, з якими ти будеш спілкуватися англійською, вивчати граматику, поповнювати словниковий запас.Діти розкажуть тобі про життя школярів у своїх країнах, навчать спілкуватися мовою, яка є для них рідною. Разом ви поговорите про улюблені кінофільми, відомих спортсменів, побуваєте в популярних театрах ваших країн. Ти зможеш розказати своїм закордонним друзям про столицю України - Київ, ознайомиш їх з визначними місцями міста.У кінці підручника ти знайдеш довідник (First Aid Kit), тексти для аудіювання (Audioscripts), ключі до тестових завдань (Му progress in English), англо-український словник (Vocabulary) та таблицю неправильних дієслів (Irregular Verbs).Зверни увагу на завдання, які потрібно буде виконати в робочому зошиті. Це допоможе тобі швидше й краще засвоїти матеріал.З уривків творів відомих англійських та американських письменників, вміщених у підручнику, ти більше дізнаєшся прд англомовні країни. Це допоможе тобі поглибити знання з англійської мови, щоб згодом стати цікавим співрозмовником.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZWI2OTQwN