Главная » ЗНО 2021 » Англійська мова Комплексне видання до ЗНО 2022 Чернишова, Мясоєдова - Літера -


        

Англійська мова Комплексне видання до ЗНО 2022 Чернишова, Мясоєдова - Літера -

Комплексне видання з англійської мови. Підготовка до ЗНО-2022 Ю.Т. Чернишова, С.В. Мясоєдова, О.О. Ходаковська ( Літера ЛТД)

В наявності

 

Артикул: 978-966-945-170-5
Видавник: Літера
Сторінок: 496
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Серія: ЗНО 2022
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Увага! Вперше за період проведення ЗНО Ви можете купити недорого «Комплексне видання з англійської мови для якісної підготовки до ЗНО 2022 року» з доступом до звукозаписів із важливого розділу «Аудіювання», виконаних носіями мови і розміщених у «Безкоштовному електронному додатку». Купуючи в нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM» вищезгаданий навчальний посібник авторів Чернишової Ю. Т., Мясоєдової С. В. та Ходаковської О. О., видавництва «Літера ЛТД» міста Києва, Ви отримуєте право на безкоштовну реєстрацію на сайті даної організації (завдяки прихованому коду) та якісну підготовку за електронним додатком.

Що ж являє собою це чудове комплексне видання а англійської мови?

Крім того, й сама книга «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2022. Англійська мова. Комплексне видання. Якісна підготовка до ЗНО» видавництва «Літера», авторів Ю. Т. Чернишової, С. В. Мясоєдової та О. О. Ходаковської обсягом 496 сторінки є універсальним посібником для всебічної підготовки випускників і старшокласників не лише до іспиту зовнішнього незалежного оцінювання, але й до ДПА після 9-го та 11-го класів, до багатьох уроків і контрольних робіт різних рівнів. Вона стане й першим помічником учителя англійської мови на довгий період роботи. Що ж вона містить?

Довідник з англійської мови, складений авторами у відповідності до програми ЗНО, надасть можливість абітурієнтові повторити весь теоретичний і практичний матеріал, необхідний у різноманітних завданнях.

Після проходження кожної навчальної теми школярам пропонується виконати різнорівневі типові тестові завдання (з метою закріплення й самоперевірки). Наприкінці книги розміщені відповіді до всіх тестових завдань, за якими абітурієнт перевірить рівень власної підготовленості й уточнить алгоритми самих відповідей.

Далі подаються 20 тестів у форматі ЗНО для пробного іспиту в домашніх умовах із бланками для відповідей (слід обов'язково потренуватися в їхньому заповненні).

Таким чином, «Комплексне видання. Англійська мова» + «Безкоштовний електронний додаток» видавництва «Літера ЛТД», авторів Чернишової, Мясоєдової та Ходаковської, справді, є засобом якісної підготовки до ЗНО й ДПА.

Якісна підготовка до ЗНО (ДПА) з посібниками від SCHOOLDREAM.

Замовляйте навчальний посібник оптом (зі знижками) чи в особисте користування за будь-якою адресою. Знижки вчителям і постійним покупцям також будуть забезпечені. До зв'язку!

Телефонуйте: +380 637879549;

 

 

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzFmODE