Главная » ЗНО 2021 » Англійська мова Довідник +тести. Повторювальний курс Доценко І. - Абетка -


        

Англійська мова Довідник +тести. Повторювальний курс Доценко І. - Абетка -

Довідник,тестові завдання з англійської мови. Повний повторювальний курс Доценко І., Євчук О. ( Абетка )

В наявності

 

Артикул: 978-617-539-293-5
Видавник: Абетка
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Навчальний посібник «Англійська мова. Довідник + тести. Повний повторювальний курс підготовки до ЗНО та ДПА» Доценко І. чекає на своїх покупців у нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM». Усім учителям, постійним покупцям і оптовим замовникам – чудові знижки! Цей необхідний збірник поки що можна купити у будь-якій кількості.

Даний навчальний посібник являє собою велику книжку з напівкартонною обкладинкою, в якій розміщені: 1) матеріал для повторення вивченого протягом кількох років навчання; 2) групи тестових завдань різного рівня складності зі всіма вправами, які найчастіше зустрічаються в ЗНО.

А тепер – більш детальні відомості про посібник «Англійська мова. Довідник + тести... ». Підготовлений він у видавництві «Абетка» міста Кам'янець-Подільський авторами Доценко І. В. та Євчук О. В.

Об'єм книги – 620 сторінок. У ній на належному рівні і в певній послідовності подаються відомості з фонетики, лексики, граматики, словотворення англійської мови, а також – багато корисного матеріалу для читання та перекладу, письма з граматичними і творчими завданнями. Надаються також поради до складання ЗНО 2020, пробні й перевірні тестові завдання в такій самій формі, як на справжній атестації, що цілком можуть зустрітися в зовнішньому незалежному оцінюванні цього навчального року. У кінці посібника містяться всі відповіді до тестових завдань цієї книги.

Опрацювавши теоретичну й практичну частини навчального посібника з англійської мови для підготовки до ЗНО-2020 й ДПА, учні складуть собі надійну базу знань і умінь для успішної здачі «вступного» іспиту.

Замовити довідник, тестові завдання «Повний повторювальний курс підготовки...» авторів Доценко І. В. та Євчук О. В. видавництва «Абетка» можна онлайн за електронною адресою:  schooldream@ukr.net або за телефонами:    +380637879549.

Ми завжди на зв'язку! Бажаємо успіхів!

Видавник: Абетка

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MTljMzVmN