Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 4 КЛАС » АНГЛІЙСЬКА МОВА

РОБОЧІ ЗОШИТИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ 4 КЛАС

Наш книжковий інтернет-магазин «SCHOOLDREAM» постійно слідкує за новинками літератури і прагне якнайшвидше отримати їх для продажу.

Купити робочі зошити з англійської мови для 4 класу до будь-якого підручника, недорого й зі знижками за великі партії товару, можна просто зараз.

Ми Вам пропонуємо «ENGLISH 4 WORKBOOK», виконані авторами Карпюк О. Д.; Калініною Л. В. та Самойлюкевич І. В.; М. Ростоцькою та О. Карпюк до своїх підручників у тих самих видавництвах (відповідно – для загальноосвітніх шкіл або з поглибленим вивченням англійської мови).

Хочеться відмітити якість робочих зошитів, складених авторами О. Косован і Н. Вітушинською до підручників А. Несвіт і О. Карпюк у видавництві «Підручники і посібники» міста Тернопіль. Усі завдання в них добре продумані, вдало проілюстровані, відповідають змісту першоджерел.

А про авторські видання – годі й говорити, бо всі вони виконані з суворим дотриманням усіх вимог для даної літератури й мають грифи МОН України.

Найближчим часом на наших полицях можуть зявитися зошити для 4 класу з англійської мови інших видавництв. Завітайте, будь ласка, за кілька днів, якщо Ви їх зараз шукали.

Чекаємо на Ваші замовлення!


Грн
Грн
Європейське Мовне Портфоліо 7-12 років (англ, нім, фр.) вид. Лібра Терраempty
   Європейське мовне портфоліо (ЄМП) для дітей 7-12 років передбачає відображення навчальної діяльності дитини з англійської, німецької та  французької мов. ЄМП:- враховує вікові особливості дітей
Європейське Мовне Портфоліо 7-12 років (англ, нім, фр.) вид. Лібра Терра

Ціна 150,00 Грн

В наявності
NDgzYT