Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » АНГЛІЙСЬКА МОВА » Англійська мова English Підручник 8 клас Несвіт А. (НОВА ПРОГРАМА) - Генеза -


        

Англійська мова English Підручник 8 клас Несвіт А. (НОВА ПРОГРАМА) - Генеза -

Підручник з англійської мови "English 8 клас" (8-й рік навчання) Несвіт А. за новою програмою ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0716-7
Видавник: Генеза
Сторінок: 248
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Надруковано: 2016
Ціна:
270,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з англійської мови "English" для 8 класу Несвіт А. видавництва "Генеза" створений відповідно до нової програми з іноземних мов, продовжує формувати комунікативну компетенцію учнів з англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах.

Підручник "English". Англійська мова. 8 клас" побудовано на принципах комунікативності, інтегрованого розвитку: аудіювання, говоріння, читання, письма. У ньому дотримано загальнодидактичних принципів доступності, логічності, свідомості, активності та наочності у навчанні. Організація навчального матеріалу передбачає використання інтерактивних методів навчання.

Разом із головними героями підручника з англійської мови автора Несвіт А. учні 8 класу побувають і в українській школі, і в школі закордонній, ще не знайомій, дізнаються про різні типи шкіл, систему освіти в Україні та Великій Британії.

В восьмому класі учні ознайомляться з географічним положенням, населенням і кліматом Великої Британії. Про це - цікава розповідь на сторінках підручника з англійської мови. Наше життя - не лише робота та навчання, а й дозвілля, розваги, активний відпочинок. Про це все учні зможуть розказати і написати, працюючи над проектом упродовж усього навчального року, висвітлюючи новини свого шкільного життя та розповідаючи про своїх друзів.

Замовити підручники з англійської мови "English" для 8 класу видавництва "Генеза" оптом та в роздріб можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MDJjZWYx