Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ІНОЗЕМНА МОВА » Англійська мова 8 клас Робочий зошит для спец. шкіл Калініна Л. - Генеза -


        

Англійська мова 8 клас Робочий зошит для спец. шкіл Калініна Л. - Генеза -

Робочий зошит до підручника "Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням мови. 8 клас" Л.В. Калініна, І.В. Самойлюкевич (Генеза)

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0758-7
Ціна:
30,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити робочий зошит до підручника "Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови для 8 класу" авторів Л.В. Калініної, І.В. Самойлюкевич видавництва "Генеза" за оптовою ціною можна в нашому інтернет-магазині.

Зошит з англійської мови для 8 класу допоможе закріпити мовний та мовленнєвий матеріал, який вивчається на уроці. Він містить цікаві вправи, що нададуть учням змогу самостійно працювати над англійською мовою

В зошиті учні 8 класів також знайдуть завдання, виконання яких буде стимулювати проявляти творчість та здогадку. Вам буде цікаво підготувати уявні ситуації, підбирати слова та вирази, які зазвичай використовують носії мови в різних ситуаціях та розіграти їх зі своїми друзями в класі.

Робота із зошитом поглибить знання учнів 8 класів з англійської мови, навчить самостійно вирішувати мовні задачі, писати листи своїм зарубіжним одноліткам, робити захоплюючі проекти та представляти їх у класі.

Замовити зошит з англійської мови для 8 класу авторів Л.В. Калініної, І.В. Самойлюкевич видавництва "Генеза" за кращою ціною можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NmMzMzQ0ZD