Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » АНГЛІЙСЬКА МОВА » Англійська мова 8 клас підручник для спец. шкіл Калініна Л. - Генеза -


        

Англійська мова 8 клас підручник для спец. шкіл Калініна Л. - Генеза -

Підручник з англійської мови "English" (НОВА ПРОГРАМА) для 8 класу для спеціалізованих шкіл з поглиблибленим вивчанням англійсько мови Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В. ( Генеза )

Відсутній

 

Артикул: 978-966-11-0708-2
Видавник: Генеза
Ціна:
0,00 Грн

Підручник «English. Англійська мова. 8 клас» (НОВА ПРОГРАМА) авторів Калініної Л.В., Самойлюкевич І.В. видавництва "Генеза" продовжує серію НМК для оволодіння англійською мовою в спеціалізованих навчальних закладах з поглибленим вивченням іноземної мови.

Складається підручник з англійської мови для спец. шкіл із 7 розділів (Units). Кожен з них - це велика тема, наприклад “Му Friends and Me” або “Live and Learn". Для того щоб з книжкою було зручніше працювати, уроки поділено на декілька частин. Кожен урок починається з бесіди - Now for it!, яка допоможе учням активно включитися в роботу, «зануритися» в середовище англійської мови, відновити в пам’яті свої знання.

Для учнів 8 класу з’являться нові друзі. Це персонажі Annie, Alice, Peter, Ted та інші, з якими вони будуть спілкуватися англійською, вивчати граматику, поповнювати словниковий запас. Підлітки (персонажі підручника з англійської мови) розкажуть про життя школярів і школярок у своїх країнах, навчать спілкуватися мовою, яка є для них рідною. Ви обговорюватимете улюблені книжки та журнали, цікаві телепередачі, відомих музикантів, побуваєте в популярних концертних залах ваших країн.

З уривків творів відомих англійських та американських письменників і письменниць учні дізнаються більше про англомовні країни. Це допоможе їм не тільки поглибити знання з англійської мови, а й навчитися спілкуватися з однолітками, стати цікавим співрозмовником або співрозмовницею. Наприкінці кожного розділу подано рубрику "Му progress in English" для контролю і самоконтролю здобутих учнями знань.

У кінці підручника «English. Англійська мова. 8 клас» - лексико-граматичний коментар.

Замовити підручник з англійської мови для спеціалізованих шкіл авторів Калініної Л.В., Самойлюкевич І.В. видавництва "Генеза" оптом і в роздріб можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OTgxOTQ