Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 7 КЛАС » ІНОЗЕМНА МОВА » Англійська мова 7 клас Робочий зошит (до Карп'юк) С.В. Мясоєдова - Ранок -


        

Англійська мова 7 клас Робочий зошит (до Карп'юк) С.В. Мясоєдова - Ранок -

Робочий зошит з англійської мови для 7 класу С.В. Мясоєдова (до підручника Карпюк) ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-2525-1
Видавник: Ранок
Сторінок: 96
Формат: А 4
Друк: Монохром
Ціна:
32,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочий зошит з англійської мови для 7 класу автора С.В. Мясоєдова, укладений до підручника О. Д. Карп'юк і відповідає чинній програмі з іноземних мов.

Різноманітні завдання робочого зошита з англійської мови для 7 класу, призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома, складені з урахуванням комунікативного підходу.

Новітні світові тенденції вивчення іноземних мов втілені у мовному портфолі, яке дозволить учням 7 класів самостійно здійснити контроль своїх навчальних досягнень, оцінити свою успішність і виявити прогалини у знаннях з англійської мови. У зошиті пропонуються також посилання на інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва "Ранок". Їх виконання сприятиме підсиленню інтересу учнів до вивчення іноземної мови.

Купити за оптовою ціною робочий зошит С.В. Мясоєдової «Англійська мова для 7 класу» (до підручника Карпюк О.) можливо за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Успіхів Вам!

 

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ODQ5MDZmOD