Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » АЛГЕБРА » Алгебра Зошит для контролю навчальних досягнень 8 клас В. Кравчук - ПІП -


        

Алгебра Зошит для контролю навчальних досягнень 8 клас В. Кравчук - ПІП -

Зошит для контролю навчальних досягнень з алгебри для 8 класу (НОВА ПРОГРАМА). Самостійні та контрольні роботи В. Кравчук, М. Підручна ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660728394
Видавник: - Підручники і Посібники -
Ціна:
26,25 Грн

в корзину:
  шт.  

Пропонований  зошит для контролю навчальних досягнень з алгебри для 8 класу (НОВА ПРОГРАМА) автора В. Кравчук містить завдання для 14 поточних самостійних робіт, б тематичних контрольних робіт, а також для підсумкової (за рік) контрольної роботи. Завдання для всіх робіт подано у двох варіантах.

Зошит для контролю навчальних досягнень з алгебри, самостійні та контрольні роботи для 8 класу (за новою програмою) В. Кравчук, М. Підручна видавництва "Підручники і посібники" охоплює матеріал усього курсу алгебри 8 класу, передбачений програмою з математики для основної школи, а самі завдання розміщені в послідовності, аналогічній розміщенню навчального матеріалу програми. У назві кожної самостійної та контрольної роботи вказано тему, навчальні досягнення з якої перевіряються. Даний зошит для контролю знань можна використовувати під час роботи з всіма чинними підручниками. Самостійні та контрольні роботи містять тестові завдання, розв’язання яких передбачає вибір однієї правильної відповіді або встановлення відповідності, а також завдання, які потребують повного розв’язання. Такий формат робіт дозволить заздалегідь готувати учнів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

Купити посібник з самостійними та контрольними роботами для 8 класу з алгебри В. Кравчук можна за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

допомога
білка
15.10.2016 22:27
ZGI2N2RiY