Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » АЛГЕБРА » Алгебра Зошит для контролю 8 клас (нова програма) Корнієнко Т. - Ранок -


        

Алгебра Зошит для контролю 8 клас (нова програма) Корнієнко Т. - Ранок -

Зошит для контролю навчальних досягнень з алгебри для 8 клас (нова програма) Корнієнко Т.Л. ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-2813-9
Видавник: Ранок
Сторінок: 48
Друк: Монохром
Ціна:
20,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для контролю навчальних досягнень з алгебри для 8 класу (нова програма) видавництва "Ранок" складено відповідно до нової програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів і призначено для поточного й тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Видання являє собою збірник самостійних і контрольних робіт з алгебри для 8 класу, наведених у двох рівноцінних варіантах. На виконання самостійної роботи відведено 20 хв, контрольної роботи — 45 хв.
Кожний варіант самостійних робіт містить 5 завдань, диференційованих за рівнем навчальних досягнень учнів, які мають такі позначення: одна крапка поряд із номером завдання — початковий і середній рівні (завдання 1-3), дві крапки — достатній рівень (завдання 4), три крапки — високий рівень (завдання 5). Завдання початкового та середнього рівнів являють собою тестові завдання закритої форми з вибором однієї правильної відповіді. Ця група завдань оцінюється максимальною оцінкою б балів. Учень має вибрати одну правильну, на його думку, відповідь та зробити будь-яку позначку у відповідній комірці спеціальної таблиці, наведеної поряд із завданням. Завдання достатнього рівня — це завдання відкритої форми з короткою відповіддю (до уваги береться лише відповідь) — оцінюється в 3 бали. Завдання високого рівня — завдання відкритої форми з повним розв’язанням — оцінюється також у 3 бали. Це завдання вважається виконаним правильно, якщо учень правильно розв’язав задачу, пояснивши кожний етап її розв’язання. Автори рекомендують проводити самостійні роботи у такий термін, щоб устигнути проаналізувати рівень засвоєння навчального матеріалу теми, що вивчається.
Кожний варіант контрольних робіт містить 9 завдань, диференційованих за рівнем навчальних досягнень учнів: завдання 1-6 —' початковий і середній рівні, завдання 7, 8 *— достатній рівень, завдання 9 — високий рівень. Позначення рівнів завдань такі самі, як і в самостійних роботах. Група завдань початкового та середнього рівнів оцінюється максимальною оцінкою 6 балів, група завдань достатнього рівня — 3 бали, завдання високого рівня — 3 бали.
Особливістю даного видання є забезпечення варіативності організації контролю. Завдання достатнього та високого рівнів запропоновані парами, тобто у надлишковій (подвоєній) кількості. Учитель самостійно вибирає, яке з двох завдань має бути виконане певним учнем, і завдяки цьому може скласти 4 варіанти самостійної роботи і 8 варіантів контрольної роботи з кожного запропонованого у посібнику варіанта відповідної роботи.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YjVhZTMzYj