Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » АЛГЕБРА » Алгебра Збірник задач і контрольних робіт 8 клас Мерзляк A.Г. - Гімназія -


        

Алгебра Збірник задач і контрольних робіт 8 клас Мерзляк A.Г. - Гімназія -

Збірник задач і контрольних робіт з алгебри для 8 класу (нова програма) Мерзляк A.Г., Полонський В.Б. ( Гімназія )

В наявності

 

Артикул: 978-966-474-283-9
Видавник: Гімназія
Ціна:
58,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Збірник задач і контрольних робіт є складовою навчально-методичного комплекту до підручника "Алгебра. 8 клас (нова програма)" авторів А. Г. Мерзляка, В. Б, Полонського, М. С. Якіра видавництва "Гімназія".

Першу частину збірника задач і контрольних робіт з алгебри - "Вправи" поділено на три однотипних варіанти по 178 задач у кожному (задачі, що мають однакові номери, є однотипними). Цей матеріал насамперед призначено для складання самостійних перевірних робіт. Наявність для кожного типу задач ще двох аналогічних завдань дає змогу також використовувати цей матеріал для відпрацювання навичок розв'язування основних типів задач. На с. 4, 5 збірника наведено таблицю тематичного розподілу вправ.

Друга частина збірника задач і контрольних робіт авторів А. Г. Мерзляка, В. Б, Полонського, М. С. Якіра містить завдання для контрольних робіт (два варіанти). Завдання за змістом можна умовно поділити на дві частини. Перша відповідає початковому та середньому рівням навчальних досягнень учнів. Завдання цієї частини позначено символом п° (п — номер завдання). Друга частина відповідає достатньому та високому рівням. Завдання кожного із цих рівнів позначені символами п і п* відповідно. Виконання завдань першої частини оцінюється максимально у 6 балів. Правильно розв'язані задачі достатнього рівня (п) додають ще 4 бали, тобто учень має можливість отримати відмінну оцінку 10 балів. Якщо учневі вдалося розв'язати ще й задачу л*, то він отримує оцінку 12 балів.

У посібнику відсутній розділ "Відповіді". Це зроблено для того, щоб можна було використовувати посібник як роздавальний дидактичний матеріал на контрольних і перевірних роботах.

Замовити збірник задач і контрольних робіт з алгебри для учнів 8 класів (Нова програма) авторів А. Г. Мерзляка, В. Б, Полонського, М. С. Якіра видавництва "Гімназія" можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Гімназія

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MWJlZTc5