Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » АЛГЕБРА » Алгебра практикум 8 клас Н.С. Прокопенко - Ранок -


        

Алгебра практикум 8 клас Н.С. Прокопенко - Ранок -

Практикум з алгебри для 8 класу Н.С. Прокопенко, Ю. О. Захарійченко ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-3108-5
Видавник: Ранок
Сторінок: 120
Формат: А4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2017
Ціна:
40,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Практикум з алгебри для 8 класу  Н.С. Прокопенко, Ю. О. Захарійченко видавництва "Ранок" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Практикум відповідає чинній програмі з математики для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і є частиною навчально- методичного комплекту «Алгебра. 8 клас», до якого також входять підручник, збірник самостійних і контрольних робіт «Контроль результатів навчання», методичний посібник для вчителя. Зміст практикуму дозволяє використовувати його під час роботи за іншими підручниками з алгебри для 8 класу.

Метою створення практикуму є забезпечення учнів достатньою кількістю вправ, які доповнять систему вправ підручника й допоможуть учителю реалізувати особистісно орієнтований підхід, організувати індивідуальну роботу з кожним учнем на уроках і вдома.

Навчальний матеріал практикуму розподілений за розділами їй параграфами відпо відно до структури підручника. Параграфи практикуму містять такі рубрики: «Опорний конспект», «Усні вправи», «Приклад», «Тренуємося», «Інтелектуальний фітнес», «Завдання із зіркою», «Перерва на логіку». Кожна з рубрик має своє призначення.

Практикум з алгебри для 8 класу  Н.С. Прокопенко, Ю. О. Захарійченко видавництва "Ранок" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NDExM