Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » АЛГЕБРА » Алгебра Підручник 8 клас (нова програма) О.С. Істер - Генеза-


        

Алгебра Підручник 8 клас (нова програма) О.С. Істер - Генеза-

Підручник з алгебри для 8 класу (нова програма) О.С. Істер ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0699-3
Видавник: Генеза
Сторінок: 272
Друк: Повноколір
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з алгебри для 8 класу (нова програма) О.С. Істер видавництва "Генеза".

Цьогоріч ви продовжите вивчати одну з найважливіших математичних дисциплін - алгебру. Допоможе вам у цьому підручник, який ви тримаєте в руках.

Перевірити свої знання та підготуватися до тематичного оцінювання можна, виконуючи завдання «Домашньої самостійної роботи» та «Завдання для перевірки знань». Після кожного розділу наведено вправи для його повторення, а в кінці підручника - «Завдання для перевірки знань за курс алгебри 8 класу». «Задачі підвищеної складності» допоможуть підготуватися до математичної олімпіади та поглибити знання з математики. Пригадати раніше вивчені теми допоможуть «Відомості з курсу математики 5-6 класів та курсу алгебри 7 класу», а перевірити свої знання на початку навчального року - «Вправи на повторення курсу алгебри 7 класу» в кінці підручника з алгебри для 8 класу.

Автор О. Істер намагався подати теоретичний матеріал підручника простою, доступною мовою, проілюструвати його значною кількістю прикладів. Після вивчення теоретичного матеріалу у школі його обов’язково треба опрацювати вдома.

Підручник видавництва "Генеза" містить велику кількість вправ. Більшість з них ви розглянете на уроках та під час домашньої роботи, інші вправи рекомендується розв’язати самостійно.

Цікаві факти з історії розвитку та становлення математики як науки ви знайдете у рубриці «А ще раніше...».

Замовлення за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZTRmOTY