Главная » МЕТОДИКА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ » Алгебра Опорні конспекти+практикум 8 клас Є. Нелін ( Весна )


        

Алгебра Опорні конспекти+практикум 8 клас Є. Нелін ( Весна )

Опорні конспекти+практикум з алгебри для 8 класу Є. Нелін ( Весна )

В наявності

 

Артикул: 978-617-686-352-6
Видавник: Весна
Сторінок: 128
Друк: Монохром
Ціна:
20,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Опорні конспекти+практикум з алгебри для 8 класу Є. Нелін видавництва "Весна".

Ви продовжуєте вивчення цікавого шкільного предмету — алгебри, розпочате в 7 класі. Цього року вам доведеться ознайомитись із новими алгебраїчними поняттями, їх означеннями, властивостями та способами розв’язування алгебраїчних завдань.

Пропонований посібник покликаний допомогти вам успішно засвоїти алгебраїчний матеріал під час навчання за будь-яким підручником алгебри.

Навчальний матеріал посібника за змістом і структурою відповідає програмі курсу алгебри 8 класу. Кожен розділ містить опорні конспекти, у яких розглянуто основний теоретичний матеріал, подано орієнтири для виконання алгебраїчних завдань (тобто саме ті поняття і властивості, які ви повинні засвоїти і запам’ятати!) з прикладами.

У рубриці «Розв'язування вправ» для всіх основних типів завдань, розглянутих у розділі, наведено план дій або схему міркувань, що допоможуть скласти і реалізувати такий план. Закріпити набуті знання і навички допоможуть тренувальні вправи, що містять мінімальну кількість типових вправ за матеріалом розділу (за необхідності більшу кількість завдань ви можете знайти у підручнику з алгебри).

Щоб перевірити якість засвоєння навчального матеріалу, в посібнику пропонуються контрольні роботи.

Полегшити підготовку до тематичних контрольних робіт допоможуть тренувальні тести, у завданнях яких подано типові вправи за навчальним змістом відповідних розділів (ру-бика «Підготовка до контрольної роботи»).

Планувати потрібно не тільки розв’язування алгебраїчних задач, а й своє майбутнє життя. Тому ті з вас, хто збирається після закінчення школи вступати до вищих навчальних закладів, мають можливість ознайомитися з методами.

Замовлення за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Весна

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NTU3MTkzY