Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » АЛГЕБРА » Алгебра + Геометрія Зошит для самостійних і конт робіт 8 клас Роганін - Весна -


        

Алгебра + Геометрія Зошит для самостійних і конт робіт 8 клас Роганін - Весна -

Алгебра + Геометрія Зошит для самостійних і контрольних робіт Тест-контроль + Календарно - Тематичне планування За загальною редакцією Неліна 8 клас автор Роганін видавництво Весна

В наявності

 

Артикул: 978-617-686-381-6
Видавник: Весна
Сторінок: 136
Формат: 84x108
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Харків
Серія: Тест - Контроль
Ціна:
32,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Алгебра + Геометрія Зошит для самостійних і контрольних робіт Тест-контроль + Календарно - Тематичне планування За загальною редакцією Неліна 8 клас автор Роганін видавництво Весна містить завдання у тестовій формі для поточного та тематичного контролю знань учнів на уроках алгебри і геометрії у 8 класі.

Неодмінною ознакою зошита є наявність самостійних і контрольних робіт, передбачених чинною програмою Міністерства освіти і науки України та вимог нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

Пропоноване навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а учневі — зорієнтуватися у завданнях тестової форми та набути навичок швидкого та безпомилкового їх виконання. "Крім того, школярі можуть використовувати зошит під час самостійної підготовки до роботи із завданнями у тестовій формі, самоперевірки своїх знань, умінь та навичок.

Пропоновані тести розраховані на учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів математики.В Україні Міністерством освіти і науки України було запроваджено тестування випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Тести, порівняно з іншими інструментами педагогічного оцінювання, мають багато переваг, серед яких:

— можливість перевірити результати навчальних досягнень водночас із багатьох тем і розділів програми;

— об'єктивно оцінити рівень засвоєння навчального матеріалу;

— створити для всіх учасників тестування рівні умови складання тестів;

— стандартизувати та автоматизувати процедуру перевірки результатів;

— охопити тестуванням значну кількість учнів.

Зовнішнє незалежне оцінювання попередніх років засвідчило, що не завжди легко подолати психологічний бар’єр під час виконання тестів. Щоб його позбутися, необхідно мати навички роботи з будь-якими тестовими завданнями. Такі навички можна виробити поступово, якщо запроваджувати тести для поточного контролю навчальних досягнень учнів та тематичного оцінювання. Тому основною метою створення цього посібника є:

— допомогти вчителеві здійснювати ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу;

— допомогти учневі орієнтуватися в тестових завданнях і набути навичок швидкого їх вирішення. Крім того, зошит .можна використовувати учням для самостійної підготовки до роботи з тестовими завданнями, самоперевірки своїх знань та вмінь.

Запропонований зошит призначений для здійснення вчителем поточного оцінювання (самостійні роботи) та тематичного контролю (тематичні контрольні роботи) навчальних досягень з алгебри та геометрії учнів 8 класів. Зміст тестових завдань відповідає чинній програмі МОН України з алгебри та геометрії для 8 класів та формату зовнішнього незалежного оцінювання, що надасть учням можливість у процесі виконання цих робіт психологічно адаптуватися, у подальшому успішно скласти державну підсумкову атестацію і пройти зовнішнє незалежне оцінювання.

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.
При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Весна

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MGFiZj