Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 9 КЛАС » АЛГЕБРА » Алгебра, Геометрія тестовий контроль знань 9 клас А.Р. Гальперіна - Літера -


        

Алгебра, Геометрія тестовий контроль знань 9 клас А.Р. Гальперіна - Літера -

Тестовий контроль знань з Алгебри та Геометрії для 9 класу автор А.Р. Гальперіна видавництво Літера

В наявності

 

Артикул: 9789669450067
Видавник: Літера
Сторінок: 112
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
41,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Тестовий контроль знань з Алгебри та Геометрії для 9 класу автор А.Р. Гальперіна видавництво Літера.

Посібник являє собою збірник самостійних і контрольних робіт з алгебри і геометрії для 9 класу. Збірник складений відповідно до нової програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для поточного й тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Усі роботи, що ввійшли до посібника, містять тестові завдання у двох варіантах. У межах кожної роботи завдання диференційовані за чотирма рівнями навчальних досягнень учнів (початковий, середній, достатній і високий). На виконання самостійної роботи відводиться 10-20 хв, контрольної роботи — 45 хв.

Оцінювання самостійних робіт. Самостійні роботи містять 4 завдання. Завдання 1 і 2 (початковий рівень) являють собою тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді та оцінюються 2 балами кожне. Завдання 3 (середній рівень) оцінюється 3 балами (до уваги береться тільки відповідь). Завдання 4 (достатній рівень) вважається виконаним правильно, якщо учень правильно розв’язав задачу, пояснивши кожний етап її розв’язання. При цьому вчитель може оцінити окремі етапи розв’язання, які учень виконав правильно. Таким чином, за завдання 4 учень може отримати від 0 до 5 балів. Максимальна кількість балів, передбачена за самостійну роботу,— 12 балів.

Оцінювання контрольних робіт з алгебри. Контрольні роботи містять 12 завдань. Завдання 1-5 (початковий рівень) являють собою тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, за кожну правильну відповідь учень одержує 0,5 бала. Завдання 6 (середній рівень) передбачає встановлення відповідності (логічних пар). За кожну правильно позначену пару учень одержує 0,5 бала, тобто максимальна кількість балів за це завдання — 2. Завдання 7-12 є завданнями відкритої форми й оцінюються таким чином: завдання 7 і 8 (середній рівень) — 1 балом кожне; завдання 9 і 10 (достатній рівень) — 1,25 бала кожне; завдання 11 і 12 (високий рівень) — 1,5 бала кожне. Максимальна кількість балів, передбачена за контрольну роботу,— 12 балів.

Оцінювання контрольних робіт із геометрїі. Контрольні роботи містять 10 завдань. Завдання 1-5 (початковий рівень) оцінюються аналогічно відповідним завданням контрольних робіт з алгебри. У завданні 6 (середній рівень) за кожну правильно позначену пару учень одержує 1 бал, тобто максимальна кількість балів за це завдання — 4. Завдання 7 (середній рівень) оцінюється 1 балом; завдання 8 і 9 (достатній рівень) — 1,25 балами кожне; завдання 10 (високий рівень) — 2 балами. Максимальна кількість балів, передбачена за контрольну роботу,— 12 балів.

Наведена система дозволяє запропонувати учням виконати контрольну роботу не в повному обсязі — вчитель на свій розсуд підбирає завдання відповідно до рівня підготовки кожного учня. Для розв’язання деяких завдань контрольних робіт потрібно місця більше, ніж передбачено у посібнику. У такому разі учні можуть користуватися чернеткою, наводячи для перевірки тільки основні моменти розв’язання.

Контрольні роботи подані у форматі, який дозволяє учням підготуватися до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.
При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NmM5NDhmM