Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » АЛГЕБРА » Алгебра 8 клас самостійні та контрольні роботи (поглиблений) Мерзляк - Гімназія


        

Алгебра 8 клас самостійні та контрольні роботи (поглиблений) Мерзляк - Гімназія

Збірник з алгебри самостійних та контрольних робіт (поглиблений рівень) для 8 класу А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір ( Гімназія )

В наявності

 

Артикул: 978-966-474-264-8
Ціна:
54,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити збірник з алгебри самостійних та контрольних робіт (поглиблений рівень) для 8 класу А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір видавництва "Гімназія" можна в нашому інтернет-магазині.

Ця книга є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Алгебра 8 клас» для класів з поглибленим вивченням математики авторів А.Г. Мерзляка, В.Б. Полонського, М.С. Якіра

Перша частина — «Самостійні роботи» містить 42 самостійних роботи, подані в 4 варіантах. Кожна самостійна робота відповідає певному пункту підручника, що відображено в її назві. До пунктів підручника, вивчення яких передбачає розгляд задач багатьох типів, запропоновано дві самостійні роботи. Наявність чотирьох аналогічних варіантів кожної самостійної роботи дає також змогу використовувати цей матеріал для відпрацювання навичок розв’язування основних типів задач.

Друга частина посібника містить завдання для контрольних робіт (два варіанти).

У посібнику відсутній розділ «Відповіді». Це зроблено для того, щоб можна було використовувати посібник як роздавальний дидактичний матеріал на самостійних і контрольних роботах.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YWY0Mzdl