Главная » ЗНО 2021 » ENGLISH TEST TRAINER-level B1 Юркович -Лібра Терра-


        

ENGLISH TEST TRAINER-level B1 Юркович -Лібра Терра-

ENGLISH TEST TRAINER-level B1. Тренажер для підготовки до ЗНО з англійської мови+аудіо Юркович М.

В наявності

 

Артикул: 978-617-609-087-8
Ціна:
162,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Відоме англійське прислів'я стверджує про те, що практика є шляхом до досконалості (Practice makes perfect). Саме з метою ретельної та систематичної підготовки до екзамену ЗНО створено це нове сучасне кольорове видання, яке забезпечить учнів старшої школи тренувальними завданнями на рівні В1 згідно із Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти.
Структурований і різнотипний характер завдань даного видання допоможуть протестувати учнівське аудіо- та візуальне сприйняття матеріалу і його розуміння англійською мовою учнями в усіх видах мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письмо та мовні навички) на рівні В1.
Цікаві, розважальні тексти, забавні ситуації з повсякденного спілкування сприятимуть підвищенню мотивації учнів до занять англійською мовою. Цей посібник наприкінці містить додаток із правильними відповідями та друкованими текстами завдань для аудіювання.  Аудіододаток, озвучений носіями мови можна завантажити на цьому сайті ( див. вище). 
Видання може використовуватись в процесі  навчання англійської мови у школі або у самостійній учнівській підготовці до іспиту.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OGUwMj