Главная » ПЛАКАТИ. ОФОРМЛЕННЯ КЛАСІВ » Alphabet Pictures. Англійський алфавіт в малюнках і таблицях Будна Т. - Богдан -


        

Alphabet Pictures. Англійський алфавіт в малюнках і таблицях Будна Т. - Богдан -

Навчальній посібник Alphabet Pictures. Англійський алфавіт в малюнках і таблицях Будна Т.Б. ( Богдан )

В наявності

 

Артикул: 978-966-10-0563-0
Видавник: Богдан
Сторінок: 52
Формат: 340х490
Друк: Повноколір
Обкладинка: М'яка
Ціна:
145,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Навчальній посібник Alphabet Pictures. Англійський алфавіт в малюнках і таблицях Будна Т.Б. видавництва "Богдан" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Посібник складається із таблиць, на кожній з яких зображено певну літеру англійського алфавіту, подано написання і транскрипцію слів, що починаються цією літерою, а також малюнки-ілюстрації до кожного слова (рослини, тварини, люди, предмети неживої природи, герої казок тощо). Пропонований матеріал допоможе запам’ятати англійські літери, засвоїти правопис та вимову англійських слів, збагатити словниковий запас, розвинути зв’язне мовлення та фонетичний слух у дітей, урізноманітнить і пожвавить навчальний процес. Види робіт з таблицями 1. Назвати предмети, зображені на таблиці. 2.Виділити виучуваний звук чи букву в назвах цих предметів. 3.Зробити звуковий аналіз слова. 4. Пригадати (прочитати) вірш, загадку, скоромовку, лічилку, потішку із даним словом. 5.Скласти з цим словом речення, невеличкий текст. 6. Скласти кросворд із поданими словами.

Навчальній посібник Alphabet Pictures. Англійський алфавіт в малюнках і таблицях Будна Т.Б. видавництва "Богдан" можна замовити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Богдан

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZmRmZTk